Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman zgadzam sie.. :good:

Opublikowano

teraz poluje na wtryski 230 i turbo od 2.0 TDi 170 kunia

konkretne plany.....teraz troszkę żałuje że od razu tak nie celowałem (turbo 170km,końcówki wtrysków 0,230mm, sprzegło 1Z+koło jednomasowe,pompa 11,FIMIC).....poznaje ten zderzak chyba ściągniesz te obrysówki,co?

Opublikowano

raggaman zgadzam sie.. :good:

Bo Ty wiesz co dobre :good:

Fele takie na polskich drogach to rarytas rodem z US :kox: Dla mnie kosa pierwszej kategorii :cool1:

Opublikowano

te felgi to totalna kosa...piękne!!! :kox:

zderzak widze już leży, teraz malowanko i już postęp :decayed:

i te plany dotyczące silnika... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: gdybym miał tyle kucy co planujesz to jestem najszczęśliwszym audi maniakiem w polsce :polew:

no ale powaga...chce potem takim autem się karnąć! :>

pozdro

Opublikowano
  • Autor

nie bardzo z rozstawem

Rozstaw Śrub: 5x100 / 5x114.3

ale fakt, są fajne :)

Opublikowano

maluj zderzak i montuj, bedzie super

Opublikowano

widze, że to Twoje drugie audi i ponownie je modyfikujesz, ja mam pyatnie czy koszty

po sprzedarzy auta 1z wyrownały to co tam włożyłeś?

Opublikowano
  • Autor

widze, że to Twoje drugie audi i ponownie je modyfikujesz, ja mam pyatnie czy koszty

po sprzedarzy auta 1z wyrownały to co tam włożyłeś?

kasa włożona w auto sie przeciez nigdy nie wraca :)

Opublikowano

kasa włożona w auto sie przeciez nigdy nie wraca :)

święta prawda, autko kox mnie się bardzo podoba ile dałeś za zderzak napisz na PW

Opublikowano
  • Autor

znalazłem chetnego na zamiane zawieszenia na 1be, także jak dobrze pojdzie, to po zlocie audica pójdzie w dół :guma:

co do felg to zastanawiam sie tez nad opcją od rs6, moze popularne, ale łatwo dostac na dobre pieniądze :wink4:

audicavr2.jpg

Opublikowano

znalazłem chetnego na zamiane zawieszenia na 1be, także jak dobrze pojdzie, to po zlocie audica pójdzie w dół :guma:

co do felg to zastanawiam sie tez nad opcją od rs6, moze popularne, ale łatwo dostac na dobre pieniądze :wink4:

audicavr2.jpg

skad Ty zawsze wynajdziesz ta zawieche 1BE?? ja szukam szukam i nic:)

poza tym kolo od Rsa dla mnie mega kozak!! nie zastanawiaj sie.

Opublikowano
  • Autor

skad Ty zawsze wynajdziesz ta zawieche 1BE?? ja szukam szukam i nic:)

jakoś tak sie trafiają :wink4:

musisz znalesc jakiegos starszego faceta w Twoim miescie, który ma audice własnie z tym zawieszeniem i który chetnie sie z Tobą zamieni na serię bo woli komfort :decayed:

a co do felg to chyba sie skusze

Opublikowano

kupuj kupuj RSy. bedzie najladniejszy polift na forum!!:)

w sumie moze sie zaminie:) tylko trza kogos znalezc. mam ori zawieszenie na zle drogi:D czyli jakies wzmacniane :thumbdown: i moja teraz na 17 wyglada jak allroad.:/

Opublikowano

sokolnh

Czy felgi Rs ..po kupnie zostana w oryginalnym kolorze ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh

Czy felgi Rs ..po kupnie zostana w oryginalnym kolorze ? :naughty:

czarne ? :mysli:

audicakopiacp9.jpg

no nie głupio :)

Opublikowano

no nie głupio :)

Duużo lepiej niz na ori kolorze :good::wink4:

Wtedy przypasowały by Ci czarne lampy na tył :cool1: Moim zdaniem to najlepsza opcja :hi:

Jak masz felunek w dobrych pieniądzach to nie zastanawiać sie :kox:

Opublikowano

Takie jak ma rob :good:

Opublikowano

hmm moze b. ciemny grafit??

Opublikowano

czarny troche mi nie pasi ale to twój wybór lepiej ori tak jak wyżej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.