Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox: Zrób sobie tydzień wolnego i majstruj wszystkie graty :naughty: Szkoda ich żeby tak leżały i czekały :wink4:
Opublikowano

sokolnh musze przyznac ze twoje autko sie prezentuje super!!!

pozdrawiam

Opublikowano

Sokolnh, to HDR tylko? bez pozniejszej obrobki? :-) Jezeli tylko tak to szacun pelen :-)

Pozdrawiam

Opublikowano

czekaj z tym zderzakiem bo właśnie tego koloru szukam :polew:

Opublikowano

trzebva przyznac... fura mega koxxx:) kto nie widzial ten pazdzioch haha;p , nie no pelen szacun;) ładny furolot :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sokolnh, to HDR tylko? bez pozniejszej obrobki? :-) Jezeli tylko tak to szacun pelen :-)

Pozdrawiam

no 3 zdjecia łączysz w Photomatix, pro a potem bawisz sie suwakami, kontrastu, jasnosci itp

idzmy dalej :naughty:

1111pa3.jpg

2222wh9.jpg

chciałbym w tygodniu zrobic orurowanie i juz sobie posmigac :decayed:

Opublikowano

Rozumiem , że fmic chinol :naughty: Napisz ile pus minus bedzie kosztować taka operacja z orurowaniem :notworthy:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 07:29:11 _________________________________________________Tak sie przyglądam ...jakaś mała ta chłodnica ..podaj no wymiary :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem , że fmic chinol :naughty: Napisz ile pus minus bedzie kosztować taka operacja z orurowaniem :notworthy:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 07:29:11 _________________________________________________Tak sie przyglądam ...jakaś mała ta chłodnica ..podaj no wymiary :naughty:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

Opublikowano

O widzisz,fajne fotostory :notworthy: a przy okazji podejrzę jak masz te przetwornice zamontowane :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zamontowany :decayed: ( jeszcze delikatne poprawki i bedzie )

aaaaxo3.jpg

myslałem, że bedzie gorzej ale łatwo to wyrezać :)

koszta też nie są duże :good:

Opublikowano

Ładnie , ładnie :good:

Złączki sylikonowe SAMCO czy coś innego ?

Opublikowano
  • Autor

z Agrokoru

Opublikowano

Pięknie :kox: gratulacje napisz czy jest różnica :)

Opublikowano

Sokolnh ty wariacie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czyli po halogenach :confused4:

Opublikowano

Nice :slina:

Opublikowano
  • Autor

czyli po halogenach :confused4:

czyich ? ja bede miał :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 21:04_________________________________________________

Pięknie :kox: gratulacje napisz czy jest różnica :)

róznica jest taka, że na początku lag jest ciut większy ale to moze i dobrze, bo koła mniej buksują

potem jest już fajnie :) przyspiesza płynnie tak jak na smic, ale z tą róznicą, że jak wcisne jeszcze mocniej gaz to przyspiesza dalej :evil:

[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 22:18_________________________________________________złożone :decayed:

audiwz6.jpg

jeszcze tylko pomalowac, od razu listwy w kolor i mysle nad lotka nad tylna klape :naughty:

http://moto.allegro.pl/item459479684_audi_a4_1995_2001_avant_spoiler_daszek_tfb_tuning.html

Opublikowano

sokolnh mozesz mi na PW napisac do jakiej mocy styknie mniej wiecej ten IC i koszta jego oraz orurowania i złaczek ?

Byłbym dzwięczny ;)

Opublikowano

ta lotka jest lipnej jakosci ... lepiej kup uzywana ori

wiem bo przerabialem temat jakosci podrabianych "ori" lotek od rs4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.