Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zapala sie abs esp a4 b6


NiskoiSzerokoAudiA4

Rekomendowane odpowiedzi

witam podczas powrotu z pracy zapaliły mi się kontroli abs i esp po wylaczeniu i ponownym uruchomieniu silnika wszystko ok po przejechaniu pewnego dystansu znowu sie zapalaną ktoś mial juz taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij Vaga i sprawdz bledy , mozliwe ze czujnik pedalu hamulca nawalil, lub czujnik kata skretu. Ale obstawiam to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od hidow bledy w sterowniku esp, abs pojawiaja sie gdy wlaczamy swiatla. Sam to przerabialem , wystarczyla dioda prostownicza na "+" i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" przy ALT jak tym sie jezdzi ? Wieksze kola raczej nie maja wplywu na sterownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/40/18 i jest ok ! naprawde silniczek smiga jak przecinak bardzo ladne przyspieszenie :) nie mam sztywnego zawieszenia wiec jest komfort :wink: w b5 mialem 17 i gwint i byla mega taczka . Tylko teraz zapalił mi sie abs i esp

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

kolego benyA4 a tak to wyglada

image.jpg

jestem naprawde mega zadowolony chociaż bałem się 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie ladnie , a co do bledu to sprawdz vagiem i napewno problem sie szybko rozwiaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką nadzieje do pracy smigam co dzienie 2x po 4 km ale dzisiaj wracając coś takiego mi się zadziało musze to w weekend ogarnąć ja coś dam znac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4km do pracy mozna spacerkiem , ja mam prawie 30 :) koniecznie napisz co pokazal Vag , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/40/18 i jest ok ! naprawde silniczek smiga jak przecinak bardzo ladne przyspieszenie :) nie mam sztywnego zawieszenia wiec jest komfort :wink: w b5 mialem 17 i gwint i byla mega taczka . Tylko teraz zapalił mi sie abs i esp

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

kolego benyA4 a tak to wyglada

http://s23.postimg.org/65sejyqc7/image.jpg

jestem naprawde mega zadowolony chociaż bałem się 18

Nie przesadzaj z tym przyśpieszeniem

Jeździłeś 1.8T?

A co do błedu może to być też przepływomierz

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jezdzilem 1.8 T i co w zwiazku z tym ? :facepalm: 2.0 130 koni w zupelnosci wystarczy do tego auta a miałem na mysli to ze nie ma wielkiej roznicy 18 235. szeroka a 16 205. na ktorej mialem wczesniej auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uszkodzonej przeplywce silnik pracuje inaczej. Koniec zgadywania czekamy na Vaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma MAf do ABS ? do ESP to owszem

Odłącz przepływomierz to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest uszkodzona przeplywka to wywala tez check engine. I przy uszkodzonej przeplywce ABS dziala a ESP nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma MAf do ABS ? do ESP to owszem

Odłącz przepływomierz to zobaczysz

nie mam potrzeby,nie raz to przerabiałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być czujnik stopu może być ale i bezpiecznik spalony, zaczyna się od najprostrzycj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...