Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malutki uszczerbek lakieru, warto coś robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie, chcialbym sie spytać, jak to jest, jak ktoś walnie nam drzwiami w auto robiąc w gniotke lub lekką obcierke, warto robić z tym cokolwiek?

bo mam podobny problem

dzisiaj wyglądałem przez okno i widziałem jak cofa stara alfa 145 i oparła sie zderzakiem o mój błotnik zostawiając taki ślad

IMAG0337.jpg

mam numery rejestracyjne goscia, warto coś z tym robić? zglosic czy cokolwiek, wiem że to drobnostka, ale ileż można znosić coś takiego? szlag trafia ...

jeśli wątek jest bez sensu to po prostu usuncie

Opublikowano

Najlepiej zagadać z gościem, a jak nie to zawsze możesz zgłosić na policje. Co prawda slad jest mały, ale zgłoszenie muszą przyjąć. Jeżeli trafisz na pedantycznego policjanta to Cie zrozumie.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź

jednak przez godzine nie mogłem sie dodzwonić na policje

:facepalm:

odpuscilem zrobilem mala zaprawke

nastepnym razem zacznę mordować

Opublikowano

zazwyczaj się odpuszcza, bardzo mało widoczna wgniotka, może facet odjechał, bo nie zauważył żadnej szkody.. cholera wie.. jesteś pewny, że to ślad po tym samochodzie? wygląda bardziej jak odprysk po jakimś kamyku

Opublikowano

przy takim uszkodzeniu facet mógł faktycznie nawet nie poczuć że coś zarysował. Mi babka miesiąc temu przeciągnęła tylny błotnik i kawałek zderzaka i też odjechała, ale złapałem gadzinę następnego dnia. Początkowo się nie przyznała, ale jak pokazałem kamerę z monitoringu na rogu budynku i powiedziałem, że nagranie pewnie można obejrzeć tylko na wniosek policji to się do wszystkiego przyznała i stwierdziła że odjechała bo była w szoku. Koszt naprawy wycenili na ok. 2600, naprawione i po sprawie. Ale za takie "ucieczki" powinni nogi ucinać przy samej d*pie.

Opublikowano
przy takim uszkodzeniu facet mógł faktycznie nawet nie poczuć że coś zarysował. Mi babka miesiąc temu przeciągnęła tylny błotnik i kawałek zderzaka i też odjechała, ale złapałem gadzinę następnego dnia. Początkowo się nie przyznała, ale jak pokazałem kamerę z monitoringu na rogu budynku i powiedziałem, że nagranie pewnie można obejrzeć tylko na wniosek policji to się do wszystkiego przyznała i stwierdziła że odjechała bo była w szoku. Koszt naprawy wycenili na ok. 2600, naprawione i po sprawie. Ale za takie "ucieczki" powinni nogi ucinać przy samej d*pie.

Nogi ucinać to może nie ale możesz być pewny, że jak powiedziałeś w ubezpieczalni, że ona odjechała i sam musiałeś jej szukać to na pewno wyślą do niej wezwanie do zapłaty całej kwoty jaką Ci wypłacili. Art 43 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych daje możliwość dochodzenia przez TU zwrotu kwoty wypłaconego odszkodowania od sprawcy jeśli uciekł z miejsca zdarzenia.

Opublikowano

I tak trzeba robić, uciekł cwaniak to niech pokrywa szkody.

Opublikowano
  • Autor
zazwyczaj się odpuszcza, bardzo mało widoczna wgniotka, może facet odjechał, bo nie zauważył żadnej szkody.. cholera wie.. jesteś pewny, że to ślad po tym samochodzie? wygląda bardziej jak odprysk po jakimś kamyku

jestem pewien, jak postawiłem auto dokładnie je oglądałem i zwrocilem uwage jeszcze na ten błotnik bo widać było wyżej refleksy po polerce i sie wkurzyłem a potemi widziałem jak alfą wyjeżdżał i oparł mi sie zderzakiem o auto

@kiko79

jakby było jak u Ciebie to bym sie chyba nawet ucieszył bo widziałem gościa i pewnie bylby ślad na jego gracie a błotnik przydałoby sie przelakierować :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.