Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] White Ibis by Luk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w zeszłą sobotę zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 8b 143 ps Avant 08 r

Samochód kupiłem osobiście w Niemczech (braunschweig) jest to 14.12.2008 r z przebiegiem 208 tys serwisem do 180 tys zakupiony w Autohaus Wenden

za 10 600 euro.Auto udało się kupić bezwypadkowe , środek idealny nie nosi śladów użytkowania przedni i tylni zderzak posiada obtarcia opony na felgach 16 " do wymiany.Dziś dałem przedni zderzak do malowania po przyjeździe wymieniłem filtry i olej.Wersja raczej goła z chyba opcji mam chromowane rami szyb bi-xenon,radio symphony i tempomat.Prosiłbym o poradę co do modów chcę kupić felgi 18 " jakie mam kupić sprężyny marka itd żeby było ładnie i w miarę

komfortowo gdzie zrobić chip tuning.Jakie wychodzi spalanie w waszych a4 ja narazie jestem przerażony średnie 7.5 l przy spokojnej mieszanej jeździe.

Kilka zdjęć:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

2013_06_08_677.jpg

2013_06_08_679.jpg

2013_06_08_693.jpg

Opublikowano

AlE cena za***ista.

Fajne autko ale buma fajniejsza :naughty:

Opublikowano

graty zakupu jak coś to w modach pomożemy :wink:

Opublikowano

Ładny białasek, graty zakupu, dobra podstawa do modów:decayed: tylko od cholery kasy trzeba:kox:

Opublikowano
Białasek ładny :kox: troszkę słabo wyposazona ale pomodzić cos mozna :wink:

Cena rekompensuje :decayed:

Opublikowano

Bardzo ladna sztuka.

Ma potencjal:wink:

Opublikowano

Miejsce na parkingu zajałeś konkretne, hehe. Dubai style mi sie podoba, lubię białasów ale ja niestety mam ciemny kolor. Cena naprawdę ok. A co chciałeś aby paliła 6 l/100km zapomnij. Chyba, że same traski to tak. Sprezyny zakup eibach pro kit, obnizysz -35mm. Będzie ok bez mega gleby.

Opublikowano
  • Autor

Co do miejsca to byłem chyba jeszcze w amoku po zakupie ,spalanie mnie trochę zadziwiło , jeździłem długi okres a3 2.0 tdi paliło 5-6 L i jak narazie mam odczucie że miało większe kopyto.

Opublikowano

Fajny białasek, może to dziwne ale Cię dzisiaj widziałem :decayed: (pniówek)

Cena baaaaaardzo fajna:wink: Jeżeli chodzi o chip to Aligator (dynosoft) w Katowicach:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie wczoraj zakupiłem felgi dla a4 pytanie jakie dobrać optymalnie najlepsze opony chodzi o rozmiar.

ASA REVOLUTION 19"

MODEL AR1 - RS

pic_2_37.jpg

2013_09_01_958.jpg

Tylne :D

Opublikowano

Polecam 245/35/19

Opublikowano

na pewno, 7.5/100 ??

cos mi tu nie gra

ale tylko w miescie, czy jazda mieszana to na chwile poza i z powrotem do garazu?

Opublikowano

Białe ma coś w sobie... :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe buty

asa.jpg

Opublikowano

mi się nie podobają te felgi sorki :kwasny:

Opublikowano

Co tutaj jest za zawieszenie 1BA ?

Opublikowano

Imo nie pasują te felgi, ale pewno będzie lepiej jak ją posadzisz :wink:

Opublikowano
Co tutaj jest za zawieszenie 1BA ?

1BA to o ile się nie mylę standart

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.