Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja kurtyn w B8


3d0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam wystrzelone kurtyny (wszystkie 4) ale nie zostały pocięte przez szybę, więc pytanie czy trzeba je wymieniać w całości czy jest możliwość regeneracji?

Obiło mi się o uszy, że można tylko wymienić naboje znajdujące się z tyłu za podsufitką a kurtyny normalnie zrolować, włożyć na ich miejsce i skasować błędy.

Pzdr,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja, to tak jak byś dał spadochron do poskładania dziecku, a potem wsiadł byś z nim do samolotu i na odpowiedniej wysokości wyskoczył:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A4 B8 sa dwie kurtyny a nie 4 :hi:

Jesli chodzi o regeneracje to sa firmy co to robia :wink: jak dla mnie to troszke chory pomysł :kwasny:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam wystrzelone kurtyny (wszystkie 4) ale nie zostały pocięte przez szybę, więc pytanie czy trzeba je wymieniać w całości czy jest możliwość regeneracji?

Obiło mi się o uszy, że można tylko wymienić naboje znajdujące się z tyłu za podsufitką a kurtyny normalnie zrolować, włożyć na ich miejsce i skasować błędy.

Pzdr,

Kamil

Twoje pytanie powinno się traktować jako dobry żart na niedzielny poranek. Igła, nitka panie i szyjesz... w końcu to poduszki. Tylko nie zapomnij dobrze pierzem napchać coby miękko było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz naprawiać tzn wstawiaja nowy ładunek i składaja poduszkę.

Osobiście widziałem takie regenerowane kurtyny i wolę dołożyć i kupić z demontażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na świecie parę rzeczy, które z natury są jednorazowe, idąc tokiem rozumowania kolegi to można by otworzyć biznes zajmujący się regeneracją prezerwatyw:decayed: .

Przecież można je wymyć, ładnie zwinąć i z powrotem zapakować :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz naprawiać tzn wstawiaja nowy ładunek i składaja poduszkę.

Osobiście widziałem takie regenerowane kurtyny i wolę dołożyć i kupić z demontażu

z demontazu?

Czyli zdemontowane z auta kradzionego (takie co nie braly udzial w wypadku) czy takie z auta po wypadku na tyle mocnym, ze auto tak mlode nie oplaca sie naprawiac a kuryny nie wystrzelily (gdyz moze sa popsute)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa jeszcze czesci z aut przywiezionych z wysp :)

a ogolnie to pomysl z "regeneracja" poduch to jak z regeneracja prezerwatyw, jak ktos napisal :)

BTW. u kolegi stoi na placu Touran, auto po polozeniu na bok, kurtyny nie wystrzelily bo genialny pasazer grzebal w schowku i poduchy wylaczyl... wiec nie zawsze kradzione albo popsute...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...