Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Czarne Quattro


Lukas1

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno się z Wami witałem na forum, teraz czas na krótkie info o mojej A4.

Po pół roku intensywnych poszukiwań sztuki "szytej na miarę" i przy okazji w dobrym stanie, udało się zanabyć:

A4 1.9TDi 131KM Quattro 2004

Sedan

Czarny na zewnątrz, beż w środku

Skórki

Kapcie na lato 18" (właściciel zostawił też aluski na zimę)

Pozostałe wyposażenie dość standardowe (grzania siedzeń, 2 strefy klimy, tempomat itd.. xenon jest, ale dokładka)

Przy zakupie przebieg 134kkm

Póki co bez wirusa (w sierpniu pewnie już zaatakuję), w pierwszej kolejności wymieniłem niezbędniki (tarcze, klocki, rozrząd itp).

Kilka fotek:

2.JPG

3.JPG

7.JPG

9.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

18.JPG

19.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde silniczek + :quattro: jedynym słowem pozazdroscić :good:

pomaluj sobie dokładki w kolor nadwozia i oniż troszeczke zawieche :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob cos z ta kierownica, bo wyglada nieco komicznie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna :good: jakie planujesz zmiany :mysli:

kierownica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera do wymiany. Reszta :good: Zwłaszcza motor.

Import z Włoch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzałem się i na tych zdjęciach jakoś to dziwnie wyszło. Ogólnie są to "normalne" chromy (nie są pogięte, jak na fotach), ale faktycznie nie takie, jak idą fabrycznie - w samym rogu z tyłu składają się z dwóch części, a w oryginale z jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko śliczne :) . Razi trochę brak ori radia no i ta kierownica :gwizdanie:

Zastanawia mnie jeszcze ta świecąca żółta kontrolka pompy. Tak ma byc ? U mnie wszystkie gasną poza kontrolką ładowania akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze ta świecąca żółta kontrolka pompy. Tak ma byc ? U mnie wszystkie gasną poza kontrolką ładowania akumulatora.

Zwróć uwagę, że silnik był wyłączony a auto było na biegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze ta świecąca żółta kontrolka pompy. Tak ma byc ? U mnie wszystkie gasną poza kontrolką ładowania akumulatora.

Zwróć uwagę, że silnik był wyłączony a auto było na biegu ;)

AndyN nie jest ze mną aż tak źle żebym nie zauważył, że silnik jest wyłączony :> . Jak napisałem, u mnie po przekręceniu kluczyka zostaje tylko kontrolka akumulatora i stąd moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko, przydałoby się tylko oryginalne radyjko.

BTW:

U mnie palą się tak samo kontrolki jak u Lukas1 przy przekręceniu tylko stacyjki bez włączania silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW:

U mnie palą się tak samo kontrolki jak u Lukas1 przy przekręceniu tylko stacyjki bez włączania silnika.

Czyli wygląda na to, że u mnie jest coś nie tak, bądź w moim roczniku jest inaczej, albo w 1,9 jest inaczej niż w 2,5 V6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW:

U mnie palą się tak samo kontrolki jak u Lukas1 przy przekręceniu tylko stacyjki bez włączania silnika.

Czyli wygląda na to, że u mnie jest coś nie tak, bądź w moim roczniku jest inaczej, albo w 1,9 jest inaczej niż w 2,5 V6 :)

nie pamiętam jak to jest w mojej A4, bo dawno nie używałem, ale w seicento mam tak samo że się pali kontrolka pompy póki nie włącze potwora 1.1 drzemiącego pod maską :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u Andrzeja i poleciał program na 165kucy. Niestety muszę podziałać przy turbinie (spężyna za lekko chodzi, grucha coś nie do końca dobrze wygląda) - przez to trochę szaleje ciśnienie (miejscami waliło pod 3 bary). Narazie ograniczyliśmy programem i póki co wszystko działa... Po 15tym kontynuacja prac w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...