Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B3 RU] Weteran szos AUDI 80 B3 1.8 PB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko:D

pokaze wam moj pierwszy szamochod:d chyba bedzie to najstarszy zabytek na forum:d zawsze lubilem szokowac:D

Dostalem ja na 18 :naughty: Autko przyjechalo z niemiec 18 stycznia 2007. od pierwszego wlasciciela z oryginalnym przebiegiem 80tys km:)

Z wypasu nie miala dokladnie nic:D brak centralnego, wspomagania, elektryki, ale miala za to ori 15" od audi 90 i dod. zegary. Miala dusze i byla jedyna w swoim rodzaju:D

przoddw4.jpg

podjazdla2.jpg

boczekwz3.jpg

krzywonu3.jpg

tylekbn5.jpg

Opublikowano

Zabytek, nie zabytek.. Wyglada dobrze.. :good:

Pytanie tylko czemu tak szybko ja sprzedales.. :naughty:

Opublikowano

Achhh.. przypomniały mi sie lata 90te ;( , jakie te wozy wtedy kapitalne były, bardzo ładnie utrzymana :good:

Opublikowano

Mam jeszcze taką. Jest dokładnie golutka jak twoja. Ale jest czarna i za to ją kocham :)

Opublikowano
  • Autor

pokazuj fotki:)

Opublikowano
  • Autor

chorowalem na ta blende i na ten spoiler:D

Opublikowano
  • Autor

moja była 9 dni mlodsza ode mnie:D 23 styczen 1989:D [br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 13:22 _________________________________________________na zime chce kupic takie alu jak na fotkach z 80:D

Opublikowano

Ech...

Jak za starych dobrych lat.

Szkoda, że nie mam fotek mojej starej 90 2,3i Quattro.

Pieknie chodziła, ale w koncu się...

sprzedała ;)

Opublikowano

Dobre B3 nie jest złe :good:

Też mam taką w garażu :kox:

Opublikowano

Miałem taki spojler i tą blende w 90tce 2.3 :kox:

Opublikowano

Moja Mama jeździ białą B3 z 90r. 1.8 lpg.

Ma na liczniku ponad 300k, a zapach audi nie zanika.. :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak macie coś ciekawego do pokazania dajcie foto. Miło wspominać!

Opublikowano
  • Autor

uwialbiam to auto.... zamierzam jescze kupic jeszcze ladna 90 2.3 albo jak bedzie siano to cabrio tdi

Opublikowano

No 90tka 2.3 fajnie mruczy :kox: miałem dwie 90tki z tymi silnikami a najbardziej byłem zadowolony z Quattro.Kup sobie taką Quattro albo 2.3 20V 170ps :kox:

Opublikowano

No 90tka 2.3 fajnie mruczy :kox: miałem dwie 90tki z tymi silnikami a najbardziej byłem zadowolony z Quattro.Kup sobie taką Quattro albo 2.3 20V 170ps :kox:

Moja była Q, niestety bez 20V. Ale naprawdę zacny motorek. Mało tego. Była szybsza niż obecna Niuńka :P
  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

teraz zaluje ze ja sprzedałem.[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 00:30_________________________________________________az się łezka w oku kręci ;( :naughty:

Opublikowano

wiem jak to jest jak dobra fura idzie pod młotek i dojeżdża Ci z pod nosa ;([br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________a co miałeś po niej ? a4 ?

Opublikowano

piękny.. już prawie klasyk :wink4:

kiedyś chciałbym dorwać takiego i wstawić mu 2.7bit :cool1:

faktycznie szkoda takiej ładnej sztuki..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.