Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek/pocenie sie w okolicach kolektora


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Od mojego ostatniego postu zrobiłem 20tyś i nic się nie zmieniło , prawde mówiąc to jak bym komuś nie powiedział o tych wibracjach ,to nawet nikt by sie nie zorientował . W czerwcu sie pozbywam auta, tak że już nic nie tykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napinacz wymieniłem i nic nie pomogło mechanik powiedział mi ze to efekt pracy egr

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Ps powiem kolega szczerze ze skutecznie wyleczylem sie z 2.0 tdi... Chce zmienić auto w tym roku i napewno będzie to 3.0 tdi albo benzyna jakas zastanawiam sie nad a6 c7 albo a3 nowym 1.8 tfsi rozstrzal klasowy duży ale oba auta mi sie podobają i wybiorę miedzy nimi albo pójdę albo... Konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie rzeczy zniechecaja i powdoduje, ze czlowiek szuka czegos innego niekoniecznie jak sie pozniej okazuje lepszego czyt. mniej awaryjnego. C7 fajna ale za te kase masz lepiej wyposazone BMW 5 F10, A3 ladna ale nie mialem okazji nia jechac lecz troche dziwny srodek jak dla mnie. Sorry za OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy egr to nic... Rozebrałem dwa tygodnie temu kolektor dolotowy, egr i przepustnice. W kolektorze 7 mm przy wejściu sadzy z olejem i ropką.... Szufelke zdrapałem pełną z kolektora i z podkładki z klapkami:facepalm:

Potem środki do czyszczenia egr hamulców benzyna itd. Wyczyściłem i teraz jestem spokojniejszy. Czekam na kabelek i zaślepki do egr i jak najszybciej wyłączam to dziadostwo. Co prawda silnik potrzebuje ok 40 % więcej czasu na rozgrzanie ale pracuje nad pewnym wynalazkiem który koło wakacji zdradze na forum:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...