Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

na GWINCIE do chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja leciałem na19 przez słowację węgry i było ok. Tylko w pl okolice krakowa było ciężko. Tak to stół.

+1:facepalm: Jechaliśmy w 4 osoby + bagażnik pełen auto na 19` i springach H&R -35mm i żeby nie ten Kraków to całkiem znośnie było:good: W ogóle tam gdzie jechałem przez Kraków to dziura na dziurze:decayed:

Opublikowano

Po prostu podnieś auto do góry na gwincie ;-)

Opublikowano

Fafnasty, pisałem Ci już, że my z Legnicy też będziemy jechać w okolicach 16.08. także można razem. Też albo okolice Zadaru, albo wyspa Pag.

Kręć zawias max do góry i jechane ;)

Opublikowano
  • Autor

gwint nawet jak podniose to jest mega twardy i nie chce katowac znajomych:decayed: zawieszenia mam rozne to sobie zapodam 1be i lece:wink: jade dokladnie 10.08

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Podnies lekko gwint i po sprawie. Zmiana zawiechy to gra nie warta swieczki:P Jesli latasz po PL to gdzie indziej tez dasz rade:D

po pl latam glownie sam albo z mloda i zazwyczaj po dobrych drogach i czasem przycierka

Opublikowano

Dasz do gory to bedzie miekszy

Opublikowano
  • Autor

dobra juz uszykowalem 1be i na takim polece :kwasny: tylko jak sesja zdjeciowa w takim tle wyjdzie na takiej kozie hehe:grin::grin:

Opublikowano
dobra juz uszykowalem 1be i na takim polece :kwasny: tylko jak sesja zdjeciowa w takim tle wyjdzie na takiej kozie hehe:grin::grin:

Mało kto będzie paczył na tą kozę,lecz na tło:naughty::naughty:

Opublikowano

Kolego to kiedy Ty tam lecisz? Bo moze tez polece do chorwacji to na 2 auta fajnie by bylo?

Opublikowano
  • Autor

ja jade 10 lub 12 Sierpien:wink: startujemy z wrocławia to dawaj dawaj fajnie i razniej na 2 auta a moze i wiecej??? ktos leci jeszcze?

Opublikowano
ja jade 10 lub 12 Sierpien:wink: startujemy z wrocławia to dawaj dawaj fajnie i razniej na 2 auta a moze i wiecej??? ktos leci jeszcze?

hyyy ciekawy termin :wink: może bym coś ogarnął, zobaczę :wink:

Opublikowano

My lecimy 16.08., bo 14.08 Electrocity :D

Sent from my domofon using Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

electrocity sie zrobi na miejscu:decayed:

juzek726 zapraszam zapraszam na 2 auta razniej

---------- Post dopisany 11-08-2013 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 01:23 ----------

Mydelniczka podniesiona:kwasny: czeka na wyjazd

DSC_0133.jpg

DSC_0134.jpg

a tak wyglada na czas wyjazdu...

DSC_0136.jpg

Opublikowano

i Ty chciałeś na takiej glebie jechać?szacun:wink: chodź teraz to wyglądu to nie ma

Opublikowano
  • Autor

jesli bym jechal w 2 osoby to bym tak zostawil hehe:wink: ale taraz koza plywa jak statek :grin::grin::grin:

Opublikowano

1BE załozyles?

Opublikowano

troszkę to wysoko jak na 1be,tutaj mój avant dla porównania

52514788918717048461_thumb.jpg

Ale mam nadzieje że wracasz do gwintu po powrocie i nie spodoba Ci się koza

Opublikowano

Ja dwa razy zaliczyłem Chorwację na 1BV i o ile asfalt jest dobry a komfort ok, to parę razy zdrowo darłem podłogą między osiami na zjazdach, podjazdach, po wioskach, tak że pasażerowie musieli wysiadać.

Opublikowano
  • Autor

jednak zalozylem 1ba bo w bdb stanie koza :wink: jasne ze wracam teraz to boje sie w zakrety wchodzic hehe :grin:

Opublikowano

Na 1be troche za wysoko ale na 1ba troche za nisko bo tez mam i jest koooza

Opublikowano

chyba coś pokręciłeś...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.