Skocz do zawartości
IGNOROWANY

na GWINCIE do chorwacji


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja leciałem na19 przez słowację węgry i było ok. Tylko w pl okolice krakowa było ciężko. Tak to stół.

+1:facepalm: Jechaliśmy w 4 osoby + bagażnik pełen auto na 19` i springach H&R -35mm i żeby nie ten Kraków to całkiem znośnie było:good: W ogóle tam gdzie jechałem przez Kraków to dziura na dziurze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafnasty, pisałem Ci już, że my z Legnicy też będziemy jechać w okolicach 16.08. także można razem. Też albo okolice Zadaru, albo wyspa Pag.

Kręć zawias max do góry i jechane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint nawet jak podniose to jest mega twardy i nie chce katowac znajomych:decayed: zawieszenia mam rozne to sobie zapodam 1be i lece:wink: jade dokladnie 10.08

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Podnies lekko gwint i po sprawie. Zmiana zawiechy to gra nie warta swieczki:P Jesli latasz po PL to gdzie indziej tez dasz rade:D

po pl latam glownie sam albo z mloda i zazwyczaj po dobrych drogach i czasem przycierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz uszykowalem 1be i na takim polece :kwasny: tylko jak sesja zdjeciowa w takim tle wyjdzie na takiej kozie hehe:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz uszykowalem 1be i na takim polece :kwasny: tylko jak sesja zdjeciowa w takim tle wyjdzie na takiej kozie hehe:grin::grin:

Mało kto będzie paczył na tą kozę,lecz na tło:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to kiedy Ty tam lecisz? Bo moze tez polece do chorwacji to na 2 auta fajnie by bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade 10 lub 12 Sierpien:wink: startujemy z wrocławia to dawaj dawaj fajnie i razniej na 2 auta a moze i wiecej??? ktos leci jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade 10 lub 12 Sierpien:wink: startujemy z wrocławia to dawaj dawaj fajnie i razniej na 2 auta a moze i wiecej??? ktos leci jeszcze?

hyyy ciekawy termin :wink: może bym coś ogarnął, zobaczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My lecimy 16.08., bo 14.08 Electrocity :D

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electrocity sie zrobi na miejscu:decayed:

juzek726 zapraszam zapraszam na 2 auta razniej

---------- Post dopisany 11-08-2013 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 01:23 ----------

Mydelniczka podniesiona:kwasny: czeka na wyjazd

DSC_0133.jpg

DSC_0134.jpg

a tak wyglada na czas wyjazdu...

DSC_0136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty chciałeś na takiej glebie jechać?szacun:wink: chodź teraz to wyglądu to nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bym jechal w 2 osoby to bym tak zostawil hehe:wink: ale taraz koza plywa jak statek :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę to wysoko jak na 1be,tutaj mój avant dla porównania

52514788918717048461_thumb.jpg

Ale mam nadzieje że wracasz do gwintu po powrocie i nie spodoba Ci się koza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy zaliczyłem Chorwację na 1BV i o ile asfalt jest dobry a komfort ok, to parę razy zdrowo darłem podłogą między osiami na zjazdach, podjazdach, po wioskach, tak że pasażerowie musieli wysiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak zalozylem 1ba bo w bdb stanie koza :wink: jasne ze wracam teraz to boje sie w zakrety wchodzic hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...