Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Avant mały lift głośniki.


Jaco90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż postanowiłem zainwestować parę złotych w głośniki. Radyjko to Pioneer Deh-3400UB. Obecnie Wygląda to tak : tylne głośniki i subwoofer to seria, więc graja pod wzmakiem z suba , szału nie robią :D przód hmm prawa strona seria , wiem że blaupunkta , niestety nie znam średnicy , a lewa hmm jakiś philips od wieży bo seryjny zaczął charczeć :) Oczywiście przód gra pod radiem i subwoofer pasywny który wrzuciłem do bagażnika. Wiem totalna rzeź , ale skoro miałem 2 kanały wolne to coś chciałem dodać. Nie chce się pakować w wzmacniacze itd skrzynie itp. We wcześniejszym aucie tak się bawiłem i wszystko potem poszło za grosze ( teraz żałuje).

Chodzi mi o jakieś tanie głośniki do przodu ( odseparowane chyba ). Tyłu nie warto zmieniać chyba skoro to będzie grało pod wzmakiem z suba oryginalnego (nie chce mi się bawić z kablami) . Co byście w takim razie polecali do przodu ? W miarę taniego by chociaż ciut głośniej grało.(Nwm ile wat ma seria) A pasywnego suba chyba zostawię , bo nie ma co podpiąć , półki tam nie ma więc niech sb coś tam burczy , i tak dużo lepiej gra niż seryjka. Wydaje mi się że te blaupunkty z przodu to 10cm, ale pewny nie jestem, a nie chcę się bawić w dystanse itd. Czysto grać i tak nie będzie , byle by głośniej. Proszę o jakieś propozycje. Jakie głośniczki do przodu , i co zrobić z tyłem? zostawić pasywny sub pod radiem czy coś innego wykombinować. Pozdrawiam.

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 16:03 ----------

Zakupiłem Diore GDS1307. Zobaczymy jak zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak kolego te diory grają??

Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to Witam wszystkich od dziś na tej stronie ;]

(tak tak, nowicjusz) ;D

też chciałbym wymienić przód głośniki tylko nie wiem czy jeden czy 2

jak narazie to wszystko org. ale prawy mi charczy jaki polecacie??

i czy wymieniać 2 czy jeden ??

nie znam sie na tym ;] nie na Car Audio ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

No głośniki się wymienia parami ;p A odnośnie Diory : pod radiem graja względnie lecz radio jest za słabe, i trzeba zmniejszyć bas lecz dorzuciłem tubę aktywna do bagażnika więc nie ma problemu z basem. Pod wzmakiem grają bardzo fajnie. Ogólnie za te pieniążki nie żałuję. Obecnie są pod radiem i nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odpowiedz, ja właśnie się zastanawiam nad diorą i chyba się skuszę

Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...