Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO


griga-st

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbup1: to wyrezane masz A4

Baa, następne kilka dni będę tylko na wstecznym jeździć:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie sie furka rozwija :)

:hi:

Na razie nic się nie rozwija...Nie wiem czy wogóle jeszcze stoi, nie zaglądałem do garażu od cn. dwóch tygodni:decayed:

Ida heble od S-y z Wrocka, tylko mam zimówki 16" i pewnie się nie zmieści:doh:

Gibon mówił ze ma dojścia do lotki, ale wydaje mi się ze się chwalił, bo dawałem mu stówę więcej, a on nie chciał:grin:

Innymi słowy jak za komuny: fundusze są, tylko materiału brak:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie sie furka rozwija :)

:hi:

Narazie nic sie nie rozwija...Nie wiem czy wogole jeszcze stoi, nie zagladalem do garazu od cn. dwoch tygodni:decayed:

Ida heble od S-y z Wrocka, tylko mam zimowki 16" i pewnie sie nie zmiesci:doh:

Gibon mowil ze ma dojscia do lotki, ale wydaje mi sie ze sie chwalil, bo dawalem mu stowe wiecej, a on nie chcial:grin:

Innymi slowy jak za komuny: fundusze sa, tylko materialu brak:facepalm:

Kolego pytałeś co z lotką. Napisałem Ci że sprzedałem poza forum za 300zł nigdzie nie widziałem że proponujesz 100zł więcej. Poza tym i tak bym nie był wstanie Ci jej za 100zł więcej sprzedać bo z gościem się już dogadałem, a nie lubię robić z siebie wiesz kogo :wink: Jesteś chętny na lotkę ori ? napisz na PW ile max możesz dać i czy weźmiesz na 100% jak załatwię i może uda się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Gibons, było tak jak piszesz.:thumbup1: Myślałem ze pytasz czy ktoś na forum jest zainteresowany lotka, ale widocznie błąd w interpretacji z mojej strony:doh: Jestem jak najbardziej nadal zainteresowany zadaszeniem:wink:

No i kiere z lopatkami bym zmienił, ale poduchy ciągle nie dostałem:smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

griga-st bo tak pytałem czy ktoś może chce z forum, nie miałem jej ale wiedziałem kto ma na sprzedaż taką z tym że poszła tak jak mówię zanim napisałeś do kogoś z poza forum. Spoko jak jesteś zainteresowany być może załatwię :) a poduszki jakiej szukasz ? koło czy ta wcześniejsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja być może będę miał do sprzedania swojego mogę nawet z kierą sprzedać. Mam kiere do kupienia tylko też musiałbym znaleźć jaśka :P z tym że okrągłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...:cry: Pechozol jakiś z tymi zakupami mnie prześladuje:facepalm:

W sobotę bylem odebrać zawieche slajne, nówka, pachnąca... ale co z tego jak się jebn.. i do B7 przysłali:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na drugiej stronie opis... od a5 z końcówką WUL bodajże:wink:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

8K0 419 091 H WUL

Nie widziałem osobiście 2.0T z łopatkami. Ciekawe co sterownik powie:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...