Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będziesz się nudził chłopaku widzę:wink:

Mody w sumie nie wielkie ale na pewno zrobią robotę jak zwykle małe a cieszy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj samochodzik zostawiłem na wymianę rozrządu w ASO. Wziąłem sobie z tej okazji samochód zastępczy Audi Q5 2.0TFSI 211PS Quattro. Powiem szczerze że dość dobrze się to zbiera jak na taki samochodzik o masie 1720kg :naughty: i jestem zaskoczony spalaniem. 10L/100km autostrada 180km/h potem miasto i dodam że po mieście też cisłem ile się dało.

IMG9641JP_eneppah.JPG

IMG9642JP_eneppar.JPG

IMG9643JP_eneppan.JPG

IMG9645JP_eneppaa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura fajna, ale "chlapacz"...o matko :eek: normalnie profanacja oooo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mnie się to auto raz podoba a raz nie. Nie mniej jednak jeździ się fajnie nim i ten silnik bardzo fajny. Jakby zapodać mu jeszcze program to już w ogóle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jak dla mnie to A5, Tiguan, itp są zbyt mało męskie...fajne auto dla kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko widziane na żywo :decayed: czorne B8 robi robota :kox::kox: miło było poznać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście podoba się Twój kolor bardziej :) Mnie również było miło poznać Ciebie i chrześniaka w sekundzie zrobił się mini spot pod Twoim domem :grin: Dzięki za coolerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście podoba się Twój kolor bardziej :) Mnie również było miło poznać Ciebie i chrześniaka w sekundzie zrobił się mini spot pod Twoim domem :grin: Dzięki za coolerek :)

A 10 minut pózniej podjechał main i pierwsze pytanie ,a Gibons już był :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmanka na wypasie :decayed: miło było poznać może kiedyś powtórzymy tego mini spota :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście podoba się Twój kolor bardziej :) Mnie również było miło poznać Ciebie i chrześniaka w sekundzie zrobił się mini spot pod Twoim domem :grin: Dzięki za coolerek :)

A 10 minut pózniej podjechał main i pierwsze pytanie ,a Gibons już był :grin::grin::grin:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jak dla mnie to A5, Tiguan, itp są zbyt mało męskie...fajne auto dla kobiety.

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jak dla mnie to A5, Tiguan, itp są zbyt mało męskie...fajne auto dla kobiety.

:shock3:

Nie stresuj się koledze chodziło o Q5. Możesz śmiało ze swojego ściągać pokrowiec :grin:

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 23:25 ----------

Dzisiaj trochę walczyłem z wygłuszeniem drzwi. Na razie obie tylne furtki skończone. Został jeszcze przód. Wpadł też przycisk do ADS i PDC przód. Wiązka do ADS już jest tylko muszę ogarnąć gdzie ją wpiąć.

IMG9904JP_enqeepx.JPG

IMG9905JP_enqeepw.JPG

IMG9912JP_enqeeps.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy efektów wygłuszenia i jaki będzie efekt końcowy przy B&O? Ja u siebie w początkowej fazie byłem mega zachwycony z upływem czasu zdecydowanie mi jednak czegoś brakuje...takiego głębokiego basu. Ciekawy jestem czy ten mod faktycznie wyjdzie na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim samochodzie robiłem wygłuszenie i efekt był porażający. Audio grało milion razy lepiej i zrobiło się sporo ciszej, a drzwi zamykały się jak w S- klasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sianko trzeba szykować aby Audiczki furtki ubrać w te gustowne garniturki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył zużyłem nie całe 6 mat tych dużych STP Gold + nie całe 3 maty gąbki GMS 0-22. Cena jednej STP Gold to 49zł a GMS 0-22 17zł. Przód wyjdzie tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez teraz będę wygłuszał drzwi, słyszałem własnie że różnica przeogromna. Ten GMS wystarczy w zupełności ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze robota idzie pełną parą :)

Z chęcią wygłuszę i u siebie dzrzwi - ale to dopiero na sierpień zostawie :)

A jak wyglada sprawa auta zastepczego w ASO ?? Jakie sa na to warunki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez teraz będę wygłuszał drzwi, słyszałem własnie że różnica przeogromna. Ten GMS wystarczy w zupełności ? :)

GMS idzie na boczek. To ta ciemna pianka w moim przypadku model 0-22 czyli 10mm grubości. Jako matę na same drzwi bierz śmiało STP najlepszy stosunek cena/jakość. Weź wersję GOLD jest grubsza niż SILVER i lżejsza. 3szt na jedne drzwi aby zrobić to tak jak należy. Ci którzy się zastanawiają na prawdę polecam ten zabieg. Jak zrobisz wszystko tak jak należy to efekt jest mega :) Nie mówię już o Tych osobach, które mają jakieś rezane audio wygłuszenie w tym przypadku obowiązkowe.

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Widze ze robota idzie pełną parą :)

Z chęcią wygłuszę i u siebie dzrzwi - ale to dopiero na sierpień zostawie :)

A jak wyglada sprawa auta zastepczego w ASO ?? Jakie sa na to warunki ??

Jakie warunki ? a no bardzo proste... płacisz i masz samochód zastępczy :grin:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

Dzisiaj wpadła kierownica poliftowa z białą nicią s-line oraz tempomat z manetkami polift.

IMG9918JP_enqswne.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...