Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi


cicha woda brzegi rwie :wink: karbonów nie chwalę bo to nie mój thing :wink:

Powiem Ci że bardzo fajnie zgrywają się w środku z alcantarą dziurkowaną którą teraz mam. Dobrze to wszystko teraz wygląda. Postaram się jakieś foty wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie. z tego będziesz na pewno zadowolony. jestem ciekaw jak ta popiołka w carbonie wygląda zamontowana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruba fura !

jak z montazem neonow?

i podsufitka byly jakies problemy?

szkoda, ze dopiero sie zalogowalem kolega sprzedal kompletne pedaly i podstopnice od rs4 b8 za 700zł ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szkoda, ze dopiero sie zalogowalem kolega sprzedal kompletne pedaly i podstopnice od rs4 b8 za 700zł ;P

że co 700zł to jakaś promocja ? jak dobrze poszukasz to za 400zł kupisz nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze dopiero sie zalogowalem kolega sprzedal kompletne pedaly i podstopnice od rs4 b8 za 700zł ;P

że co 700zł to jakaś promocja ? jak dobrze poszukasz to za 400zł kupisz nowe.

dokładnie ja dałem cos koło 100€ na ebayu czyli ciut ponad 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC dawał namiar. Ja robiłem tam gdzie on, ale czas oczekiwania 6miesięcy :) ale wygląda super. Jak chcesz taki carbon to może będę sprzedawał zależy czy ktoś będzie chciał wziąć samochód z carbonem czy bez bo jest na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki furki. Ja wprzeciagu 1-2 miesiecy bede kupowal jakies audi takze jesli zdecydowalbys sie na sprzedaz daj znac. :)

Edytowane przez elucidate_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie alagancko ten carbonik wygląda :naughty: Miałem okazję na żywo zobaczyć u WRC-a :decayed:

A i faktycznie takie zestawienie siodeł bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gratki furki. Ja wprzeciagu 1-2 miesiecy bede kupowal jakies audi takze jesli zdecydowalbys sie na sprzedaz daj znac. :)

Auto jest na sprzedaż choćby już. Jeszcze go nigdzie nie wystawiłem ale to tylko kwestia czasu.



Panie alagancko ten carbonik wygląda :naughty: Miałem okazję na żywo zobaczyć u WRC-a :decayed:

A i faktycznie takie zestawienie siodeł bajka :)

No tak carbon, fotele, kiera polift ścięta to robi jednak robotę w środku. Tapicerka jest po przebiegu 25tyś zaledwie. Więc pachnie jeszcze nowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki furki. Ja wprzeciagu 1-2 miesiecy bede kupowal jakies audi takze jesli zdecydowalbys sie na sprzedaz daj znac. :)

Auto jest na sprzedaż choćby już. Jeszcze go nigdzie nie wystawiłem ale to tylko kwestia czasu.

Luzik, daj znac jaka cena netto itp w temacie czy na pw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak go przetrzymałeś. Pamiętam jak już bodajrze w zeszłym roku przymierzałeś się do pogonienia autka. Potencjalny właściciel powinien być zadowolony. Autko doinwestowane i fajnie pomodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tak go przetrzymałeś. Pamiętam jak już bodajrze w zeszłym roku przymierzałeś się do pogonienia autka. Potencjalny właściciel powinien być zadowolony. Autko doinwestowane i fajnie pomodzone.

W Kwietniu tego roku zastanawiałem się nad sprzedażą, ale nie mogłem nic znaleźć dla siebie. Parę dni temu jednak podjąłem decyzję że sprzedaję na 100% a po nowym roku coś będę szukał. Myślę że potencjalny nowy właściciel będzie zadowolony. Trochę kasy włożyłem w ten samochód na pewno mi się to nie zwróci, ale cóź takie życie :) że człowiek lepiej by wyszedł jakby sprzedał na części hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O faktycznie to było wiosną, myślałem że to jesienią było. :wink:

No co zrobić jak wszyscy tutaj mamy tą samą chorobę, która jest kosztowna w leczeniu a najgorsze że nie uleczalna :grin:

Moi znajomi też się ze mnie śmieją.... że kupuję samochód naprawiam co się da i co trzeba i go sprzedaję... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swój 3 lata więc czas na zmianę :) choć nie znudziło mi się auto praktycznie w ogóle. Może poza tym że już trochę mocy brakuje :P ale auto robi wciąż duże wrażenie na drodze. Sporo osób się odwraca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...