Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amortyzatory pomoc w wybraniu do zawiechy 1BA


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. przyszedl czas na wymiane amorkow w audicce :) szukalem troche na forum ale jesczze do konca nie jestem przekonany jakie wybrac... panowie co polecacie do zawieszki 1BA sachsa czy kayaby? moze jakies inne fajnie jak by ktos napsial jak sprawuja sie te i te :) oraz ile juz nalatali na nich i jak sie dalej sprawują :) czy jest roznica meidzy firmami z twardoscia tych standardowych amorkow :) czekam na opinie pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up...pomoze ktoś?? ponoć w necie na temat kyb sa negatywne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widocznie nikt nie chce pomoc :) na pewno troche osob jezdzic na kyb i sachs-ach i najlepiej jak by te osoby sie cos wypowiedzialy na temat tych i tych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku we wrzesniu wymienilem na kayaba. Zrobione 20 tys. i jest ok. Zdecydowalem sie na nie bo z wypowiedzi na forum wynikalo ze sa mieksze. Zalezalo mi na komforcie. Zawieszka 1ba. Ogolnie jezdze spokojnie ale jak jest fajna kreta droga to lubie troche poprzycinac zakrety. Nie mialem jeszcze sytuacji ze przod uciekal itp a nieraz slysze jak opony szuraja w szybkich zakretach. Mam je zalozone tylko z przodu. Z tylu nie wiem co siedzi pewnie jeszcze fabryka. Z ciekawostek dodam ze przod przy predkosci 40-45 ladnie wybiera progi zwalniajace-nie ma prawie wcale efektu podbicia. Tyl juz podrzuca. Nie wiem czy to kwestia amorkow czy konstrukcji zawieszenia.

Wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Kayaby made in Czechy:facepalm:. Opowieści o orginałach między bajeczki..... Mam je ok miesiąca na tyle na razie jest ok. ale co najważniejsze zapanowała znowu cisza i nie nosi po zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 1be włożyłem sachsa przeznaczonego do takiego zwieszenia i są beznadziejne. Po zimie tylne zaczęły skrzypieć i nie trzymają auta jakoś rewelacyjnie na nierównościach. Może blistein będzie lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis miesiac temy wymienilem amorki na Kayaby do 1be, troche drogo bo w interteamie 330zl za sztuke i to bez talerzy ktore kosztuja za komplet 70zl, ale ogolnie jestem zadowolony:) Jak ja szukalem amorkow tylko ze do B5 to dowiedzialem sie ze amorki sachsa i monroe podupadly na jakosci w ostatnim czasie, sporo reklamacji, ludzie polecali Kayaby i Bilsteiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś na tyle Sachs, wytrzymały może ze 2 lata. Później wsadziłem Kayaby i dopiero z nich jestem zadowolony, dużo lepiej auto się na nich zachowuje, póki co mają już 3 lata, a zachowują się jak nowe.

Ze swojej strony odradzam Sachs, a Kayabe jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 1be włożyłem sachsa przeznaczonego do takiego zwieszenia i są beznadziejne. Po zimie tylne zaczęły skrzypieć i nie trzymają auta jakoś rewelacyjnie na nierównościach. Może blistein będzie lepszy?

Może Monroe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...