Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Byłem na spotkaniu z ex:decayed:

Jak widać nie ma już ani naklejek ani klapy USA ale nowy właściciel zadowolony. To najważniejsze.

P1050583.jpg

P1050584.jpg

przy okazji spotkaliśmy jeszcze jedną klubową A4:naughty:

P1050574.jpgP1050575.jpgP1050576.jpgP1050577.jpg

Opublikowano
Byłem na spotkaniu z ex:decayed:

Jak widać nie ma już ani naklejek ani klapy USA ale nowy właściciel zadowolony. To najważniejsze.

http://s8.postimg.org/dk212g3lh/P1050583.jpg

http://s21.postimg.org/x97639r47/P1050584.jpg

przy okazji spotkaliśmy jeszcze jedną klubową A4:naughty:

http://s17.postimg.org/9lw8pfhhb/P1050574.jpghttp://s11.postimg.org/x1kwz84hf/P1050575.jpghttp://s21.postimg.org/3pivbt2fb/P1050576.jpghttp://s24.postimg.org/jba92w9j9/P1050577.jpg

NICE!!! chciałbyś widzieć moją mine :shock3::slina::naughty: jak zobaczyłem te fotki.... moja do mycia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Koxy:naughty::kox:

Opublikowano

brzydka ta Twoja ex :thumbdown::decayed:

Opublikowano

w kombi b6 jest o wiele ładniejsze :decayed:

na koxie to b6 :naughty:

Opublikowano

Armi król :krol:

Opublikowano

fajne masz te małe koła:decayed: też muszę takie kupić na zimę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

Tak, tak koxy to te B6.

Kółka są śmieszne, takie małe i zwyczajne ale jak miło się jeździ:whistling: nie trzeba zwalniać, wybierać tras bez dołów, na progach nie trzeba jechać pod ukosem:decayed:

Chociaż odruchowo na progach zwalniam praktycznie do zera. Przyzwyczajenie, tyle lat na glebie:banan:

Opublikowano

Kombi robi robotę!! na sedana to się tylko fajnie patrzy, nic więcej..

Gratki za tego lepszego diesla w quattro, pozdrawiam

znależć 1,9 w Q i S, piekielnie ciężka sprawa..

Opublikowano

mam na sprzedaż tomasony tn 5

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

18 cali

Opublikowano

o proszę jaka zmiana:wink:

Opublikowano
Musi być 18", prosiaki nie, typowo OEM-owa też nie.

Te MAM-y to dość chodliwe felgi, jak się nie spodobają to sprzedam.

Podobają mi się 19" z RS4 B7 ale nie chcę 19"

http://i1228.photobucket.com/albums/ee444/will1981s4/5F73C0F8-F8AE-4061-928C-D50DC7FE0EEF-556-000000D01E8C2EEA.jpg

Nie będzie łatwo ze znalezieniem ładnych 18" do B6:kwasny:

laduj takie vmr,moim zdaniem wyje...ne:wink:

VMR_Wheels_Audi_A4_Black_V710_19_Gunmetal_234.jpg

Opublikowano
  • Autor
o proszę jaka zmiana:wink:

Toż to już prawie 3 miesiące:decayed:

Docieraliśmy dziś z A hamulce w A3, jechało za nami B6 z czarnym znaczkiem i felgami. Coś mi się zdaje, że to byłeś Ty:decayed:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Musi być 18", prosiaki nie, typowo OEM-owa też nie.

Te MAM-y to dość chodliwe felgi, jak się nie spodobają to sprzedam.

Podobają mi się 19" z RS4 B7 ale nie chcę 19"

http://i1228.photobucket.com/albums/ee444/will1981s4/5F73C0F8-F8AE-4061-928C-D50DC7FE0EEF-556-000000D01E8C2EEA.jpg

Nie będzie łatwo ze znalezieniem ładnych 18" do B6:kwasny:

laduj takie vmr,moim zdaniem wyje...ne:wink:

http://s9.postimg.org/6qa3w3ubf/VMR_Wheels_Audi_A4_Black_V710_19_Gunmetal_234.jpg

Wrzuciłem w google VMR wheels:shock3:

Jest z czego wybierać:slina:

Opublikowano
o proszę jaka zmiana:wink:

Toż to już prawie 3 miesiące:decayed:

Docieraliśmy dziś z A hamulce w A3, jechało za nami B6 z czarnym znaczkiem i felgami. Coś mi się zdaje, że to byłeś Ty:decayed:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

możliwe że to ja:kox:.... poszedł cały przód na czarno:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na 100% (A3 ma obce blachy).

Wyleciałeś na światłach, wiadukt, skręciłem do Lidla:decayed:

Głowiliśmy się czyja to B6 z xenonem i całym czarnym ryjem:wink:

---------- Post dopisany at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany at 01:46 ----------

Oprócz zmiany hamulców w A3, "wyrezałem" żółte halo w B6.

W końcu jesień się zbliża.

P1050629.jpg

1050653.jpg

1050659.jpg1050662.jpg

Dla dociekliwych:wink:: znaczek s-line jest przyczepiony tylko na przymiarkę.

Nie pasuje P&P do grilla S4.

Opublikowano

fajnie wyglada:jerk: mi za zolte halo miski chcialy dowod zabrac:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście w przypadku żółtych halogenów prawo jest po naszej stronie:naughty:

"Wraz z dniem 1 stycznia 2010 roku wszedł w życie zakaz używania w pojazdach mechanicznych żółtych świateł pozycyjnych przednich oraz żółtych świateł drogowych i mijania." Nie ma słowa o halogenach, a co nie jest zakazane to jest dozwolone.

Znam większość tego typu przepisów z racji modów w B5 i częstych kontroli nimi spowodowanych:decayed:

Na szybko:

P1050669.jpg

Znaczek s-line chyba wyleci bo nie pasuje do tego grilla.

Opublikowano
Na szczęście w przypadku żółtych halogenów prawo jest po naszej stronie:naughty:

"Wraz z dniem 1 stycznia 2010 roku wszedł w życie zakaz używania w pojazdach mechanicznych żółtych świateł pozycyjnych przednich oraz żółtych świateł drogowych i mijania."

Zapisałem sobie, przyda się :hi::decayed:

Opublikowano
Na szczęście w przypadku żółtych halogenów prawo jest po naszej stronie:naughty:

"Wraz z dniem 1 stycznia 2010 roku wszedł w życie zakaz używania w pojazdach mechanicznych żółtych świateł pozycyjnych przednich oraz żółtych świateł drogowych i mijania." Nie ma słowa o halogenach, a co nie jest zakazane to jest dozwolone.

Znam większość tego typu przepisów z racji modów w B5 i częstych kontroli nimi spowodowanych:decayed:

Na szybko:

http://s12.postimg.org/xgiruze4d/P1050669.jpg

Znaczek s-line chyba wyleci bo nie pasuje do tego grilla.

wywal go bo nie pasuje do tego grila faktycznie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.