Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzieki jeszcze raz.

Mysle, ze w moich rekach auto wroci do stanu idealnego:naughty: np. jeszcze przed zima oddam go na lakierowania maski i przedniego zderzaka - sa odpryski od kamyczkow. Wiadomo, odpryskow sie nie uniknie ale mnie to drażni:wink:

Korekte lakieru bede musial zrobic samodzielnie bo osoba, ktora robila ja przede mna zostawila swirle - niedopuszczalne:decayed::wink:

Bedzie co robic ale na pewno nie tak jak w B5 bo tam zaczynalem od zera.

Opublikowano

furka piekna oczywiscie :wink:

tylko zmien opis z tymi heblami bo to nie sa od s4:wink:

Opublikowano
  • Autor

Zmienione:hi:

Opublikowano

daj zdj na prosiakach D

Opublikowano

Miałem jechać po tego AVANTA :D

Graty zakupu :) Ty nie masz co rezać za to ja mam sporo do rezania jeżeli chcę żeby to jakoś wyglądało... :)

Szkoda, że nie sedan. :P

Opublikowano
:D
Opublikowano

tylko mi nie dzialaja foty podlinkowane z allegro?

Opublikowano

Fajnie że trafiło w odpowiednie rece. Miałem okazje nim pośmigac jak było jeszcze w posiadaniu Czestera i jest petarda :thumbup1:

Opublikowano

armi, nie rezygnuj z gwintu... zawias s-line jest mniej komfortowy niz dobry gwint.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

armi teraz zauważyłem że zmieniłeś furmankę, graty zakupu znanego nam dobrze autka :kox:

Opublikowano

a ja właśnie zauważyłem że kolor zmieniłeś :banan:

Opublikowano

uuuu widzę kolego dobra furkę :wink: powodzenia w dalszych modach

Opublikowano
  • Autor
armi, nie rezygnuj z gwintu... zawias s-line jest mniej komfortowy niz dobry gwint.

Flyer, Air mi w głowie. Ale to raczej przyszły sezon.

Waham się bo w B6 naprawdę nie czuć, że się jedzie na 18. Ale 18 jest mała, trzeba by 19 to takie zamknięte koło a chciałem się z niego wyrwać i zostać przy cywilnym zawieszeniu.

a ja właśnie zauważyłem że kolor zmieniłeś :banan:

Tak, kolor zmieniony. Trochę to zajęło:decayed: Muszę się przywitać w kolorowym świecie:decayed:

armi teraz zauważyłem że zmieniłeś furmankę, graty zakupu znanego nam dobrze autka :kox:

Dzięki:naughty:, na razie mam dwie bo B5 jeszcze nie sprzedana. Nie mogę się z nią rozstać:wink: ale pojedzie na OEM+ i papapa (mam nadzieję).

uuuu widzę kolego dobra furkę :wink: powodzenia w dalszych modach

Dzięki. Ma Q, jak się diesel znudzi to może i 2.7biTurbo wpadnie - tak jak u Ciebie:naughty:

Kupiłem 2 gadzety:

- lampki led do podświetlenia tablicy rejestracyjnej

IMG_2956_1.jpg

i znaczek s-line:decayed:

IMG_2958_1.jpg

Opublikowano

:hi:Armi Witaj w gronie krawatów:decayed: auto bardzo dobrze mi znane jak tam po przesiadce z B5?? :decayed:

Opublikowano

ARmi brawo koloru :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

trzeba było poprzedniego właściciela za buły powiesić że Recaro zabrał

Opublikowano

Autko znane i widziane nie raz na żywo. :kox: Gratuluję zakupu. :good:

Opublikowano

Powiedz mi co to za ledy do tablicy ? :wink: Bo ja mam ciut inne :decayed:

Opublikowano

i jaki koszt tych lampek?

Opublikowano
  • Autor
:hi:Armi Witaj w gronie krawatów:decayed: auto bardzo dobrze mi znane jak tam po przesiadce z B5?? :decayed:

Bez porównania do B5. Inny komfort, wykończenie i wyposażenie. Chociaż Quattro jeszcze nie zdążyłem przetestować:wink:

ARmi brawo koloru :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

trzeba było poprzedniego właściciela za buły powiesić że Recaro zabrał

Dzięki:naughty: Nie tęsknię za białą skórą, w a3 taką mam i niestety by była ładna trzeba ją często czyścić.

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Jeśli chodzi o lampki to kupiłem na allegro do Q7, jakieś 119 zł za komplet. Z tego co widzę, to różnią się tylko uszczelką. Rozmawiałem, ze sprzedawcą i mówił, że do Q7 ma tylko takie:eusathink:

Opublikowano

Trzeba gtb2260vk kłaść jeżeli AL są.

Auto ładne :) nowszy BT widać już ktoś dołożył :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.