Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 by Armi - sesja s.25


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki jeszcze raz.

Mysle, ze w moich rekach auto wroci do stanu idealnego:naughty: np. jeszcze przed zima oddam go na lakierowania maski i przedniego zderzaka - sa odpryski od kamyczkow. Wiadomo, odpryskow sie nie uniknie ale mnie to drażni:wink:

Korekte lakieru bede musial zrobic samodzielnie bo osoba, ktora robila ja przede mna zostawila swirle - niedopuszczalne:decayed::wink:

Bedzie co robic ale na pewno nie tak jak w B5 bo tam zaczynalem od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać po tego AVANTA :D

Graty zakupu :) Ty nie masz co rezać za to ja mam sporo do rezania jeżeli chcę żeby to jakoś wyglądało... :)

Szkoda, że nie sedan. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że trafiło w odpowiednie rece. Miałem okazje nim pośmigac jak było jeszcze w posiadaniu Czestera i jest petarda :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi, nie rezygnuj z gwintu... zawias s-line jest mniej komfortowy niz dobry gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi teraz zauważyłem że zmieniłeś furmankę, graty zakupu znanego nam dobrze autka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi, nie rezygnuj z gwintu... zawias s-line jest mniej komfortowy niz dobry gwint.

Flyer, Air mi w głowie. Ale to raczej przyszły sezon.

Waham się bo w B6 naprawdę nie czuć, że się jedzie na 18. Ale 18 jest mała, trzeba by 19 to takie zamknięte koło a chciałem się z niego wyrwać i zostać przy cywilnym zawieszeniu.

a ja właśnie zauważyłem że kolor zmieniłeś :banan:

Tak, kolor zmieniony. Trochę to zajęło:decayed: Muszę się przywitać w kolorowym świecie:decayed:

armi teraz zauważyłem że zmieniłeś furmankę, graty zakupu znanego nam dobrze autka :kox:

Dzięki:naughty:, na razie mam dwie bo B5 jeszcze nie sprzedana. Nie mogę się z nią rozstać:wink: ale pojedzie na OEM+ i papapa (mam nadzieję).

uuuu widzę kolego dobra furkę :wink: powodzenia w dalszych modach

Dzięki. Ma Q, jak się diesel znudzi to może i 2.7biTurbo wpadnie - tak jak u Ciebie:naughty:

Kupiłem 2 gadzety:

- lampki led do podświetlenia tablicy rejestracyjnej

IMG_2956_1.jpg

i znaczek s-line:decayed:

IMG_2958_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Armi Witaj w gronie krawatów:decayed: auto bardzo dobrze mi znane jak tam po przesiadce z B5?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARmi brawo koloru :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

trzeba było poprzedniego właściciela za buły powiesić że Recaro zabrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko znane i widziane nie raz na żywo. :kox: Gratuluję zakupu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jaki koszt tych lampek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Armi Witaj w gronie krawatów:decayed: auto bardzo dobrze mi znane jak tam po przesiadce z B5?? :decayed:

Bez porównania do B5. Inny komfort, wykończenie i wyposażenie. Chociaż Quattro jeszcze nie zdążyłem przetestować:wink:

ARmi brawo koloru :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

trzeba było poprzedniego właściciela za buły powiesić że Recaro zabrał

Dzięki:naughty: Nie tęsknię za białą skórą, w a3 taką mam i niestety by była ładna trzeba ją często czyścić.

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Jeśli chodzi o lampki to kupiłem na allegro do Q7, jakieś 119 zł za komplet. Z tego co widzę, to różnią się tylko uszczelką. Rozmawiałem, ze sprzedawcą i mówił, że do Q7 ma tylko takie:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba gtb2260vk kłaść jeżeli AL są.

Auto ładne :) nowszy BT widać już ktoś dołożył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...