Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pojeździsz zimą quattro i zobaczysz jak jest fajnie :banan: trochę się wprawisz i będziesz latał bokiem :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

B6 wyposażona konkretnie.będe śledził temat

Opublikowano
  • Autor

B6 przechodzi standardowy serwis po zakupie.

Graty do rozrządu (od Dzik-a:cool:)

280p7rt.jpg

Jutro pompki AL jadą do serwisu - Ragga w Twoje strony:decayed:

Myślę, że w przyszłym tygodniu B6 będzie już śmigać bez obaw i pomyślimy o jakiejś korekcie softu:naughty:

Opublikowano

no, patrząc na B5 jestem niemal przekonany, że B6 będzie potężnym sqrwielem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Już jest:grin:

Skoro temat się ożywił to napiszę tylko, że wymieniłem jedną pompkę:decayed: teraz korekcje są idealne:naughty:

Opublikowano

co z pompkami robiłeś w serwisie ? regeneracja ?

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem po regeneracji, przy mnie sprawdzona na maszynie.

Rok gwarancji. Jestem zadowolony.

Opublikowano
Już jest:grin:

Skoro temat się ożywił to napiszę tylko, że wymieniłem jedną pompkę:decayed: teraz korekcje są idealne:naughty:

Jest już mega konkret, ale czekam na drugi podpis : Najmocniejszy AVF w klubie :decayed:

Opublikowano

dawaj zdjęcie jak te lampki podświetlania świecą :wink:

Opublikowano

Faktycznie mamy furki w podobnym zestaweniu przod s-line tyl s4 . Czekam na glebe i dobre kolo , odnośnie relingow wal je na czarno

Opublikowano
  • Autor

Koło będzie dobre, cała zima na szukanie.

Prosiaki odjechały na B5.

Opublikowano
Faktycznie mamy furki w podobnym zestaweniu przod s-line tyl s4 . Czekam na glebe i dobre kolo , odnośnie relingow wal je na czarno

Niech Cie reka boska broni od zmiany tych relingow:whistling:

Opublikowano

Rob czarnucha:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Poprawiłem zdjęcia na pierwszej stronie bo nie wyświetlały się poprawnie a później po prostu zniknęły:decayed:

Szukam felg 18", może jeszcze na końcówkę tego sezonu. Najprawdopodobniej będą to MAM-y, dlatego relingi zostaną chromowane.

46.JPG

Opublikowano

Nie lubię tego koła jakoś :doh:

Opublikowano
  • Autor

Musi być 18", prosiaki nie, typowo OEM-owa też nie.

Te MAM-y to dość chodliwe felgi, jak się nie spodobają to sprzedam.

Podobają mi się 19" z RS4 B7 ale nie chcę 19"

5F73C0F8-F8AE-4061-928C-D50DC7FE0EEF-556-000000D01E8C2EEA.jpg

Nie będzie łatwo ze znalezieniem ładnych 18" do B6:kwasny:

Opublikowano

Nie będzie. Wszyskie koła mocno oklepane :thumbdown:

Rs4 są mega trzeba szukać może z jakiejś A3 znajdziesz wzór.

Opublikowano

ech fajna sztuka :naughty:

q Ci zazdroszczę :decayed:

Opublikowano

też nie chciałem 19 do b6. Kupiłem 18 DTM ale jakoś mi się nie spodobały, ale wpadły avusy III i jestem MEGA zadowolony :kox: co do chromu to świetnie się komponuje z tym autem :kox: a może tak oryginalne s-liny ? :eusathink:

Opublikowano

Też mi się MAMy nie widzą :thumbdown: AVUSy, RS4, S-line tak, ale MAMy jakoś tak nie :decayed: Adam, sprzedam Ci moje :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.