Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka różnica miedzy przekroczeniem górnego limitu a przekroczona granicą


tomasimo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem , mianowicie auto przy 140 lapie bląd i oczywiscie turbo nie kreci nic !!! gasze silnik zapalam i jest ok

, kupiłem czujnik cisnienia doładowania (juz drugi ) i na pierwszym auto lepiej sie zachowywało niz na nowym . Moje pytanie to czy mam jeszcze gdzies szukac ? Oleju nie ma w dolocie tzn malutko , auto działa normalnie . Moze ktos zna róznice w tych dwóch błędach ?

Dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz konkretnie inwestować w kolejne wymiany czegoś co nie wiesz czy przyniesie efekt, zrób komplet logów jak radzi kolega nastradamus:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tylko trzeba przeczyścić turbo.

Miałem tak samo. po prostu przegoń ostro auto na 2 lub 3 trzymaj obroty 3.5 i jedź tak 20 s i zrób tak parę razy i powinno przejść. Szukaj zawsze najprostszych błędów a nie wydawaj kasy na darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem , mianowicie auto przy 140 lapie bląd i oczywiscie turbo nie kreci nic !!! gasze silnik zapalam i jest ok

, kupiłem czujnik cisnienia doładowania (juz drugi ) i na pierwszym auto lepiej sie zachowywało niz na nowym . Moje pytanie to czy mam jeszcze gdzies szukac ? Oleju nie ma w dolocie tzn malutko , auto działa normalnie . Moze ktos zna róznice w tych dwóch błędach ?

Dzieki z góry

Po pierwsze to ja tu widzę tylko jeden błąd a nie dwa a po drugie jak wywala błąd z kodem 00575 lub 17965 to nie jest to wina czujnika G71 tylko zapieczonej zmiennej geometrii.

Na drugi raz jak wywala Ci jakiś błąd to go podaj a nie, że mamy się domyślać o jaki chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17965 P1557 Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczona granica > podłączenie weża - ten mi wywala

17963 P1555 Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczony górny limit > regulator- a ten czym sie rózni od pierwszego

Jak widac dwa błedy o które pytalem , niestety nie mam pojecia czym sie róznią .

Ale problem rozwiazany , po prostu kupilem kolejny czujnik cisnienia doładowania zepsuty , podmieniłem czujnik z kolegą i auto chodzi tak jak powinno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...