Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosze o ocene błedów


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

czyli przepływka do wymiany / do czyszczenia ? czy to coś przeszkadza? czy moge robić program czy koniecznie muszę coś jeszcze ogarnąć ? Mam jeszcze nieszczelności? :D sorki że tyle pytań ale dopiero wchodze w to wszystko i powoli zaczynam coś jażyć z logów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zrobiłem 002 zły jest ten log? kurcze chyba nie dam rady juz 033 przed czwartkiem a wtedy jestem umówiony z rogalottim :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się zrobić jutro . A jak z tą nieszczelnością? Przepływka zaniża przez nią czy uszkodzona?

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Zauważyłem że mam zapocone gniazda wtrysków . Może to wina jakiejś nieszczelności dolotu jeśli takową widać po logach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze byc jakas nieszczelnsc lekka, zobacz jeszcze jak wychodzi korekta w 032 po dluzszej jezdzie bo w tych logach co dales dochodzila prawie do 2% w pierwszym okienku to mogloby wskazywac jakąs nieszzelnosc.

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi robiłem po przejechaniu około 20 km to jest dłuższa jazda ? hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tyle wystarczy, nie wiem zrobisz jak zechcesz z tym programem, jak zrobisz loga 002+033 i wyjdzie ok to spoko.

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pewnie wiesz Łukasz13 wymieniam właśnie uszczelki pod wtryskami(wszystkie są mokre) bo wcześniej pisał Edekxp że też mogą być tam przedmuchy . Jesteś podobnego zdania?Przepływke też przeczyszcze i jutro zrobie 033.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadziej że pomoże u mnie uszczelki były dobre, a nieszczelność była na plastikowych gniazdach tu już jest grubszy temat bo wykręcenie ich bez zniszczenia to już wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak stwierdziłeś że to naplastikach a nie uszczelkach?Kurna bo ja od razu wszystko wyczyściłem i teraz to nie widze z kąd to szło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra hehehe mogłem wcześniej pomyśleć :) no zobaczymy może trafiłem i to będą uszczelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uszczelki są skręcane na jakiś klej.Z czasem klej sie kruszy i jest nieszczelność.U siebie uszczelniłem silikonem, trzeba uważać przy odkręcaniu

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za rurka co wchdzi w grodz silnika od strony kierowcy . Taka plastikowa wetknieta w gumowa tuleje. Tam mi tez troche syczalo wiec zalozylem opaske bo nie było po niej śladu nawet. Jest u was tam opaska ? I czy może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to rurka od serwa.Tam nie ma opaski ale ma być szczelne

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi w przegrode obok zbiorniczka spryskow i idzie od ezektora ale nie pamietam czy bezpośrednio :)

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

Ok dziekoweczka :)

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Kurna i teraz mam dykemat czy nic się nie stanie jak jest ta opaska :) moze to ma przepuścić przy zbyt wysokim cisnieniu? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam ma być tylko podciśnienie do tego jest zaworek zwrotny.

Może masz go uszkodzonego.

Przewód od serwa jest podłączony do trójnika gumowego i tu opaska powinna być.

Jeżeli ci tu dmuchało to coś jest nie tak z zaworkiem lub ezektorem

Zobacz jak u mnie jest

Opaski już nie oryginalne

IMG_20131021_132559_zpsce3c8d02.jpg

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jak by zasysalo to moze i by szczelne bylo :) a skoro dmuchalem i tam syczalo to napewno zaworek do wymiany :) dzieki za naprowadzenie a kolejna usterke hehehe

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Wyczyściłem przepływke wymieniłem uszczelki zaworów wklejam logi heh :)

Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

widze że jeszcze mniejszy przepływ niż wczoraj przy 5000 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...