Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prosze o ocene błedów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czyli przepływka do wymiany / do czyszczenia ? czy to coś przeszkadza? czy moge robić program czy koniecznie muszę coś jeszcze ogarnąć ? Mam jeszcze nieszczelności? :D sorki że tyle pytań ale dopiero wchodze w to wszystko i powoli zaczynam coś jażyć z logów :D

Opublikowano

Na początek zrób jeszcze 002+033 dynamicznie.

Opublikowano
  • Autor

no zrobiłem 002 zły jest ten log? kurcze chyba nie dam rady juz 033 przed czwartkiem a wtedy jestem umówiony z rogalottim :/

Opublikowano

Nie wiem jak chcesz, bardziej chodzi o 033.

Opublikowano
  • Autor

postaram się zrobić jutro . A jak z tą nieszczelnością? Przepływka zaniża przez nią czy uszkodzona?

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Zauważyłem że mam zapocone gniazda wtrysków . Może to wina jakiejś nieszczelności dolotu jeśli takową widać po logach?

Opublikowano

No moze byc jakas nieszczelnsc lekka, zobacz jeszcze jak wychodzi korekta w 032 po dluzszej jezdzie bo w tych logach co dales dochodzila prawie do 2% w pierwszym okienku to mogloby wskazywac jakąs nieszzelnosc.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

logi robiłem po przejechaniu około 20 km to jest dłuższa jazda ? hehehe

Opublikowano

Spoko tyle wystarczy, nie wiem zrobisz jak zechcesz z tym programem, jak zrobisz loga 002+033 i wyjdzie ok to spoko.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

Jak już pewnie wiesz Łukasz13 wymieniam właśnie uszczelki pod wtryskami(wszystkie są mokre) bo wcześniej pisał Edekxp że też mogą być tam przedmuchy . Jesteś podobnego zdania?Przepływke też przeczyszcze i jutro zrobie 033.

Opublikowano

No mam nadziej że pomoże u mnie uszczelki były dobre, a nieszczelność była na plastikowych gniazdach tu już jest grubszy temat bo wykręcenie ich bez zniszczenia to już wyzwanie.

Opublikowano
  • Autor

a jak stwierdziłeś że to naplastikach a nie uszczelkach?Kurna bo ja od razu wszystko wyczyściłem i teraz to nie widze z kąd to szło :)

Opublikowano

Podczas próby ciśnieniowej, wystarczy jakimś płynem popsikać.

Opublikowano
  • Autor

masakra hehehe mogłem wcześniej pomyśleć :) no zobaczymy może trafiłem i to będą uszczelki :)

Opublikowano

Te uszczelki są skręcane na jakiś klej.Z czasem klej sie kruszy i jest nieszczelność.U siebie uszczelniłem silikonem, trzeba uważać przy odkręcaniu

Tapatalk4

Opublikowano
  • Autor

A co to jest za rurka co wchdzi w grodz silnika od strony kierowcy . Taka plastikowa wetknieta w gumowa tuleje. Tam mi tez troche syczalo wiec zalozylem opaske bo nie było po niej śladu nawet. Jest u was tam opaska ? I czy może być?

Opublikowano

Prawdopodobnie jest to rurka od serwa.Tam nie ma opaski ale ma być szczelne

Tapatalk4

Opublikowano
  • Autor

Wchodzi w przegrode obok zbiorniczka spryskow i idzie od ezektora ale nie pamietam czy bezpośrednio :)

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

Ok dziekoweczka :)

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Kurna i teraz mam dykemat czy nic się nie stanie jak jest ta opaska :) moze to ma przepuścić przy zbyt wysokim cisnieniu? :/

Opublikowano

Tam ma być tylko podciśnienie do tego jest zaworek zwrotny.

Może masz go uszkodzonego.

Przewód od serwa jest podłączony do trójnika gumowego i tu opaska powinna być.

Jeżeli ci tu dmuchało to coś jest nie tak z zaworkiem lub ezektorem

Zobacz jak u mnie jest

Opaski już nie oryginalne

IMG_20131021_132559_zpsce3c8d02.jpg

Tapatalk4

Opublikowano
  • Autor

No w sumie jak by zasysalo to moze i by szczelne bylo :) a skoro dmuchalem i tam syczalo to napewno zaworek do wymiany :) dzieki za naprowadzenie a kolejna usterke hehehe

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Wyczyściłem przepływke wymieniłem uszczelki zaworów wklejam logi heh :)

Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

widze że jeszcze mniejszy przepływ niż wczoraj przy 5000 :/

Opublikowano

No i korekta sporo na plusie w 33 wyglada na przeplywke

Wysłane za pomoca sputnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.