Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosze o ocene błedów


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm a kąta wyciąć lepiej czy wymienić?? Nie planuje już mocy zwiększać :) może n75 być trafiony??a przeplywke może przeczy scic nie??a i mam pytanie to normalne że oleju jest trochę w rurce od kolektora do tego zaworka co wymieniłem?

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 12:55 ----------

Wyczyscilem przeplywke co zniwelowalo jakby skakanie na początku dwójki i może trochę szybciej się turbo wkreca jutro jak dobrze pójdzie wrócę do ori sortu u rogalottiego i znów logi :) jeszcze trochę i silnik mi wyskoczy od tych max obrotów . Naprawdę trzeba do odcinki katowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba , nic mu nie będzie o ile masz olej pokroju 5w40 i nie podróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 5 w 40 motul z forum :)

---------- Post dopisany 08-08-2013 at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 08:36 ----------

Powrót do serii udany . Program który był dawał tylko 10 Nm i 5 KM . Mozna było na tyk bezpiecznie jeździć tylko po co :) . Teraz logi potem szukanie niedociągnięć i nowy programik najprawdopodobniej jakieś 180 i 290 wiadomo czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie brakuje mi czasu na to wszystko może jutro dam rade to wkleje od razu ale ztego co ludzie piszą w poprzednich postach to za późno turbo wstaje więc nie wiem czy logi będą dla ciebie miarodajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi zawsze są miarodajne :) wrzucaj śmiało to ocenimy czy jest gitarka czy może trzeba coś podreperować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale się mi schodzi z tymi logami :) może program lada moment ogarne to wkleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto birrer w szwajcarii :) ale dziwne że ktoś program zrobił tylko na 10 Nm i 5kM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to znów ja :D

Ze względu na to że w czwartek robie program a jutro lub pojutrze ostatnie logi naszło mnie na majsterkowanie :).Zaślepiłem grubą rure co idzie na przepływke kolankiem od zlewu a zamiast odmy wsadziłem na opasce wentyl od roweru z kawałkiem dętki żeby wentyl złapała opaska:). Ze względu że nie mam kompresora zrobiłem to na stacji benzynowej gdzie takowy był i puściłem ciśnienie . Jedyne co znalazłem to małe syczenie na jednym z krućców ezektora i na takiej plastikowej rurce co wchodzi w przegrode silnika w taka gume (tam założyłem opaske bo wogóle nie było). Syków wiecej nie usłyszałem za to ..................................usłyszałem takie plumkanie :) z okolic turbiny , N75 albo gdzies obok (napewno na dole ) . Pytanie brzmi WTF????? Zamieszczam filmik najlepiej słychać na końcu jak już resztka powietrza schodzi .

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

kurna jak tu zamieścić filmik?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć filmik na Youtube albo jakąś Wrzutę i zapodaj link do video :whistling: Na ile nadmuchałeś układ? nie powinno się dmuchać więcej jak 1-max.1.5bara bo sobie można zrobić kuku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden góra 1.2 :)

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

http://rapidshare.com/share/5C7262F624B2AE4CE1F9519107F3D458

udało się :)

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

juz znalazłem odpowiedż tutaj :D

Jak przetestowac pod cisnieniem uklad dolotowy

jade robić logi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam logi do oceny :)

mam nadzieje że coś się zmieniło na plus :/

dynamiczne

Grupy: 118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

statyczne

Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 032 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

z niecierpliwościączekam na info :D tylko delikatnie proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok poza brakiem ok 10 g. na przepływce czyli tak jak Ci pisałem już wczesniej dlatego po tamtym programie tak mało wyszło, po za tym ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda na ok.Auto ma 150KM.

Turbo dobrze wstaje, korekta też ok, oczywiście moim zdaniem

Ooo ty masz BFB to przepływ za mały

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm może mi wgrał nie do bfb program?? jest taka możliwość??I co oznacza brak 10 g??Ten sam motyw nieszczelności w dolocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...