Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert III do b6?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie radyjka. Obecnie posiadam radyjko audi concert 2. Chciałbym sobie zamontować takie radyjko: AUDI CONCERT III A3 MP3 !! NAJPEWNIEJ !! GWARANCJA (3362300314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czyli concert3.

I tu pytanie czy radio podejdzie P&P?

I co z climatroniciem bo rozmiarowo nie zmieści się do tej wnęki co mam po concert2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj z A4 to z A3 niepodejdzie rozmiarowo , co do montarzu to poszukaj na forum temató jest tego troche chociazby

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zrobieniem tunela na dwa din to trzeba kupić kostkę nową parę kabelków przełożyć i będzie działać ja mam concerta 3 założonego i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego witjacrf dałeś do myślenia z tą podmianką na Concert 3, też się teraz nad tym zastanawiam:eusathink: Jakbyś to ogarnął daj znać co i jak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witjacrf witam co do przeróbki z concerta ll na lll nic trudnego jeden dzień i zrobione jeśli wcześniej nic takiego nie robiłeś tunel możesz przerobić ,zmiana stelaża na 2din

kupienie climatronika 2din lub rezanie proponuje pierwszą opcje oryginalnie wygląda , popielniczka na 2din .

przejściówka iso-iso2

kostka.jpg

di sens ,+ub mostkujemy

i cieszymy się radiem mp3

IMG_1855.jpg

IMG_1877.jpg

IMG_1891.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę roboty jest... Sam się za to nie zabiorę więc nie macie jakiegoś fachowca na Śląsku co by to ogarnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...