Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seat Exeo ST Sport CAHA


adamtower

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy czarne podsufitki z B7 s-line podejdą? ;)

Chyba nie, bo wg ETKI część elementów podsufitki ma nr 3R0, a nie 8E0. Ale szczerze raczej nie planowałem zmieniać sufitu na czarny, choć zobaczymy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z utrata wartości cena zakupu na pewno atrakcyjns ale jak by nie było poza silnikiem konstrukcja ma juz 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z utrata wartości cena zakupu na pewno atrakcyjns ale jak by nie było poza silnikiem konstrukcja ma juz 10 lat.

Słusznie mówisz, kupując to auto mocno się zastanawiałem, ale zaryzykowałem, auto kupowałem dla siebie zapewne na kilka lat, silnik był priorytetem, wyposażenie i wersja również, także rynek sam to zweryfikuje. Myślę, że utrata będzie spora, no ale....coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam siedzi silnik?? Wzdłużnie jak w audicach czy poprzecznie?? A zastanawiałsię ktoś czy listwy drzwi od exeo nie podejdą do B6 b7?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam siedzi silnik?? Wzdłużnie jak w audicach czy poprzecznie?? A zastanawiałsię ktoś czy listwy drzwi od exeo nie podejdą do B6 b7?:whistling:

Wzdłużnie.

Listwy są takie same ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka , moja niestety jest przedliftowa ale i tak ja sobie chwale, miałem ten sam dylemat szukałem A4 B7 już miałem dość oglądania igiełek i trafił się on, Exeo 4 miesięczne niemowle z przebiegiem 3400 km i to był strzał w 10:banan: . Wrzuciłem Eibacha , oczywiście soft , i cieszę się nim każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się EXEO podoba :)

Zresztą- to jest B7 ze zmienionym pasem przednim i tylnym.

Niemcy przenieśli całą linię produkcyjną B7 do Hiszpanii...

Myślę, że spokojnie możesz dorezać część elementów od B7 (m.in. czarną podsufitkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka zewnetrzne obowiazkowo do wymiany na te od b6/b7 i wtedy bedzie dobrze wygladac bo z tymi zaslepkami na ramce dziwnie wyglada:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka zewnetrzne obowiazkowo do wymiany na te od b6/b7 i wtedy bedzie dobrze wygladac bo z tymi zaslepkami na ramce dziwnie wyglada:wink:

hehe, taa i wtedy zostaną piękne dziury w drzwiach do zaślepienia :), ale co tam, jak modzić to konkretnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się EXEO podoba :)

Niemcy przenieśli całą linię produkcyjną B7 do Hiszpanii...

To, że mechanicznie mamy w EXEO Audi B7 i nowy diesel z B8 wiem, ale mam pytanie do jeżdżących najpierw B6/B7 a potem EXEO: czy jakość wykonania wnętrza - plastiki, spasowanie itd. to dokładnie to samo co znamy z Audi? Czy też wygląda tak samo, ale nie zachowuje się tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się EXEO podoba :)

Niemcy przenieśli całą linię produkcyjną B7 do Hiszpanii...

To, że mechanicznie mamy w EXEO Audi B7 i nowy diesel z B8 wiem, ale mam pytanie do jeżdżących najpierw B6/B7 a potem EXEO: czy jakość wykonania wnętrza - plastiki, spasowanie itd. to dokładnie to samo co znamy z Audi? Czy też wygląda tak samo, ale nie zachowuje się tak samo...

Nie jeździłem B7 (czyt. nie posiadałem) więc nie mam porównania, ale ponoć wszystko to jest to samo co Audi. Wsiadając do Exeo mam nawet wrażenie, że jest o wiele lepiej niż w B7, ale to pewnie dlatego, że wszystko jest nowe, a B7 niestety mają już swoje lata i wnętrza są zmęczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moje wymarzone auto od chwili powrotu z Hiszpanii, tam Seatów jak u nas Golfów, Passatów i A4'ek. Najbardziej podoba mi się to że w PL jest ich mało, bardzo mało i lud nie wie że takie auto istnieje. Teraz latam SAABem i też lud na stacjach pyta co to za marka, albo lepiej, ile ten SEAT ma koni :grin:

Rewelacyjna bryka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Exeo nie doczekalo się quattro.

W benzynie Exeo jeszcze mialo motor 2.0 z B7 więc mozliwosc wyrezania quattro jest prawie P&P (w najgorszym razie trzeba swapnąć manuala w miejsce multi).

Ale mało się jeszcze słyszy o wyrezaniu quattro w nowym dieslu CR w Exeo, bo jest z epoki B8... Słyszałeś coś na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna maszynka bezawaryjności życzę :thumbup1:

gdyby miał napęd quattro na pewno byłby na czele w moich poszukiwaniach ale to już by strzelili sobie w kolano :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna maszynka bezawaryjności życzę :thumbup1:

gdyby miał napęd quattro na pewno byłby na czele w moich poszukiwaniach ale to już by strzelili sobie w kolano :whistling:

Strzeliliby sobie w kolano,w jakim sensie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...