Info z klubu A6

Dev

dostałem dzisiaj mail o nastepującej tresci:

Drodzy użytkownicy Audi A6 Forum

Jak część z was zdążyła już zauważyć przez nasze Forum przeszły zmiany, których następstwem było opuszczenie naszych szeregów przez cały wówczas skład byłych już Moderatorów, oraz dwóch byłych Administratorów. Ze względu na nasz profesjonalizm, oraz mimo wszystko szacunek do tych osób tylko im znane były powody utraty stanowisk i tylko im znane zostaną. Wraz z nimi odeszło również kilkanaście osób - wszystkie te osoby zażyczyły sobie usunięcie swoich postów oraz kont. Niestety żenujące zachowanie części z tych osób utwierdziło nas w przekonaniu iż wszelka ich twórczość na łamach tego Forum nie była w końcowym rozrachunku tylko bezinteresowną chęcią niesienia pomocy innym i dzieleniem się swoją wiedzą, ale przede wszystkim próbą dowartościowania siebie i stawiania się ponad innymi. Część z tych osób jednocześnie zademonstrowała jacy są naprawdę - czego przykładem był cały spektakl powstały przez nich w postach oraz ShoutBox, oraz liczne nieudane próby ataków w postaci niezbyt miłych treści - niejednokrotnie zakładając w tym celu fałszywe konta.

Jedną z insynuacji był zarzut jakoby Forum nagle miało się stać płatne dla wszystkich. Nie, drodzy mili - na nowo zorganizowana ekipa Moderacyjno - Administracyjna za swój nadrzędny i priorytetowy cel wzięła odpowiedzialność, by coś takiego nigdy tutaj nie miało miejsca.

Do tego oprócz właściwych czynności będziemy też starali się przywrócić ład i porządek w miejscach gdzie był zaburzony, oraz uzupełniać brakującą wiedzę. Z czasem również zwiększy się grono Moderatorów na Forum. Będą też zmiany w Regulaminie, o czym każdy zostanie poinformowany również poprzez mailing.

W tej chwili wszyscy musimy zadać sobie jedno pytanie: po co tutaj - na tym Forum jesteśmy?

Część z nas szuka rozwiązania swoich problemów, uniknięcia zbędnych wydatków, oraz wszelkich innych porad związanych z Audi A6. Nie ważne czy chodzi o drobnostkę, czy poważną awarię - te osoby potrzebują rady, właściwego nakierowania w toku diagnostycznym, czy choćby nawet ciepłego słowa wsparcia. W związku z tym po drugiej stronie muszą się znaleźć osoby, których doświadczenie, wiedza, czy choćby analityczne umiejętności umożliwiają rozwiązanie zagadnień. Ale jest jeszcze jedna rzecz - wszyscy, jak tu jesteśmy musimy być bezinteresowni, od siebie musimy chcieć pomóc. Dzięki tym osobom wszyscy, którzy otrzymali pomoc wracają tu i dzielą się z tym z innymi, kolejnymi użytkownikami, którzy jej potrzebują. Właśnie takie postępowanie czyni z nas wszystkich wysoce profesjonalną, kulturalną społecznością, która sprawia że nasze autka są czymś znacznie więcej niż tylko "wozidłem" od "A" do "B" ledwo stojącym na kołach. A ilu ludzi przecież dzięki właściwie podchodzącym do sprawy użytkownikom, uniknęło zakupu czegoś co było już w istocie złomem?

Gdyby to oszacować... Były by to zatrważające dane.

Ze szczerego serca, z ogromnymi wyrazami szacunku dziękujemy wszystkim, którzy są z nami, dziękujemy tym, którzy wybrali to Forum poszukując wsparcia i tym, których bezinteresowność niejednokrotnie udowodniła konstruktorom, że nie ma rzeczy nie możliwych. A awaria wcale nie musi oznaczać zrujnowania domowego budżetu. W Was wszystkich siła!

Z pozdrowieniami i życzeniami bezproblemowej i radosnej jazdy - redakcja www.a6klub.pl :

0x4B25A - Krzysztof

daniel1997 - Daniel

Doc - Andrzej

Mushkin - Marek

tomekkk1 - Tomasz

ma ktos wiedzę co tam sie dzieje ?

Tez mi na e-mail przyszła ta wiadomość. Wiesz o co poszło??

To forum było baardzo specyficzne, wcale mnie nie dziwi, że tak się stało.

Spróbuje się dowiedzieć:whistling:

Niedobrze :thumbdown: Zeby tylko nie skasowali treści o 3.0 Tdi bo tam naprawde sporo można się o tych silnikach dowiedzieć.

Pewnie Doc wszystkich wyrzucił.

Bo odkryli, że tak naprawdę, to jemu tylko na kasie zależy. I dlatego zakłada fora jakie tylko się da.

widziałem tam przepychanki i i prywatne wycieczki, po przejęciu.

poszło o to, że z dnia na dzien klub został sprzedany/przekazany w inne ręce i wielu zielonych poleciało bez żadnej wiedzy i informacji...nieładnie.