Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Kasowanie inspekcji po wymianie oleju.


deex

Rekomendowane odpowiedzi

spoko narazie zostawie tak jak jest i zobacze czy za 500km się skasuje jak nie pomoże to wezmę twoją instrukcje. A kolejność wchodzenia w poszczególne kanały jest konieczna czy nie musi być zachowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw najpierw grupę 43 , 42 i 40 w takiej kolejności. Tylko na początku grupę 02 zmień na 1 i musi być dobrze

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wchodziłem w grupe 2 to juz na jeden było ustawione nie wiem jakim cudem narazie poczekam i zobacze po tych 500 km czy dobrze skasowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po skasowaniu pozycji 2 były kreski po wciśnięciu na kluczyk, co każde 100km zmniejsza się ilość pozostałych km do zmiany oleju, bynajmniej u mnie w b6

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też po wcisnieciu kluczyka widac ile km do przeglodu i ile dni to normalne przeciez ale 500km tak jak wrclaguna napisal trzeba przejechac zeby na nowo sie wyswietlalo ile do kolejnej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2012 o 13:31, dymian1 napisał:

próbuje i próbuje ....

i nie daje rady.

Są jakieś inne sposoby oprócz Vaga ?

ja u siebie musiałem zrobić tak (...) i zadziałało:

1. Kluczyk na 0 i trzymamy przycisk SERWIS (klucz)

2. Przekręcamy nasz kluczyk w stacyjce na II, ciągle trzymając palec na przycisku SERWIS

3. Wciskamy dodatkowo (trzymając dalej przycisk SERWIS) przycisk 0.0 żeby wyzerować inspekcje oleju. Słyszymy dźwięk i widzimy komunikat Service in --- km / --- coś tam. 

4. Przekręcamy kluczyk na 0.

5. KONIEC.

Przy ponownym włączeniu zapłonu nie dostałem komunikatu o serwisie, jedynie gdy chciałem sprawdzić czy coś mam przyciskając SERWIS pojawiło mi się SERVICE IN --- km, prawdopodobnie muszę zrobić parę km żeby komputer wyświetlił mi informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...