Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Kasowanie inspekcji po wymianie oleju.


deex

Rekomendowane odpowiedzi

Umieszczamy kluczyk w stacyjce w pozycji 0.

Wciskamy i trzymamy przycisk [sERVICE] (przycisk z wizerunkiem klucza znajdujący się pod prędkościomierzem).

Przekręcamy kluczyk do pozycji II .

Po włączeniu się zestawu wskaźników puszczamy przycisk [sERVICE].

Na wyświetlaczu powinien wyświetlić się komunikat „Service in ???? km” lub „Service!”

Naciskamy i przytrzymujemy przycisk [0.0] (przycisk do kasowania przebiegu dziennego).

Przekręcamy kluczyk do pozycji 0.

Przed chwila skasowałem w ten sposób inspekcje w mojej B7 :> Dzieki za wskazówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczamy kluczyk w stacyjce w pozycji 0.

Wciskamy i trzymamy przycisk [sERVICE] (przycisk z wizerunkiem klucza znajdujący się pod prędkościomierzem).

Przekręcamy kluczyk do pozycji II .

Po włączeniu się zestawu wskaźników puszczamy przycisk [sERVICE].

Na wyświetlaczu powinien wyświetlić się komunikat „Service in ???? km” lub „Service!”

Naciskamy i przytrzymujemy przycisk [0.0] (przycisk do kasowania przebiegu dziennego).

Przekręcamy kluczyk do pozycji 0.

próbuje i próbuje ....

i nie daje rady.

Są jakieś inne sposoby oprócz Vaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa ma się w B6 AVF? :)

VAG-iem przyciskasz jednym przyciskiem :)

p.s A ten temat jest we wlasciwym DZIALE :mysli:

Mozesz zprecyzowac jak to jest z ustawieniem Vagiem,bo mam kabel ale wszystko po angielsku!!a moj angielski to ... :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak robisz :wink4:

wszystko robie tak jak jest przedstawione w instrukcji...

nie wiem co jest nie tak :/

Co ci sie wyswietla teraz na liczniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak robisz :wink4:

wszystko robie tak jak jest przedstawione w instrukcji...

nie wiem co jest nie tak :/

Co ci sie wyswietla teraz na liczniku ?

po naciśnięciu przycisku z kluczykiem i przekręceniu stacyjki nadal sie pokazuje info SERWIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mógłby ktoś doradzić jak najprościej będzie podłączyć dodatkowe gniazdo zapalniczki , chodzi mi o zrobienie gniazda w bagażniku , gdzie najbliżej i najlpeiej podłączyć kable. Dzięki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można albo ciągnąć nową wiązke od skrzynki bezpieczników aż do bagażnika lub szukać gdzieś w instalacji napięcia w bagażniku ja wybrał bym tą pierwszą opcje oczywiście czy pierwsza czy druga opcja musi być zabezpieczona dodatkowym bezpiecznikiem i gniazdo zapalniczki najlepiej zabudowane takie jak jest w pasacie 5B fl w bagazniku np takie Gniazdo zapalniczki bagażnika VW Golf IV Bora Leon (2533149887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam pociągnięcie przewodu od skrzynki bezpieczników i oczywiście bezwzględnie zastosować bezpiecznik.

Po drugie przecież w bagażniku nie ma stałego +12V, napięcie pijawia się tam tylko jak włączysz światła. A gdybyś nawet podłączył to do którejś lampy i gniazda używał w czasie jazdy, np podłączysz lodówkę i pojedziesz na wakacje to nawet jak dasz większy bezpiecznik to możesz wypalić styki we włączniku świateł bo będzie za duże obciążenie.

Tak że nowy osobny kabel i osobny bezpiecznik będzie rozwiązaniem niezawodnym i bezpiecznym. Pod skrzynką z przekażnikami można znaleźć dobry "+" i podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam pociągnięcie przewodu od skrzynki bezpieczników i oczywiście bezwzględnie zastosować bezpiecznik.

Po drugie przecież w bagażniku nie ma stałego +12V, napięcie pijawia się tam tylko jak włączysz światła. A gdybyś nawet podłączył to do którejś lampy i gniazda używał w czasie jazdy, np podłączysz lodówkę i pojedziesz na wakacje to nawet jak dasz większy bezpiecznik to możesz wypalić styki we włączniku świateł bo będzie za duże obciążenie.

Tak że nowy osobny kabel i osobny bezpiecznik będzie rozwiązaniem niezawodnym i bezpiecznym. Pod skrzynką z przekażnikami można znaleźć dobry "+" i podłączyć.

W bagażniku we wnęce po prawej stronie jest zamontowana pompka zamka centralnego wraz ze sterownikiem (m.in. oświetlenia wnętrza). Zamek jest zasilany ciągle, nawet po wyjęciu kluczyków, także można tam podpiąć się z kabelkiem do dodatkowego gniazda zapalniczki. Prąd jaki idzie na zamek jest ograniczony bezpiecznikiem chyba do 10A, więc powinno wystarczyć na dołączenie innych urządzeń. Jak będziesz potrzebował więcej prądu lub gdy będzie wywalać bezpiecznik od zamka centralnego, wtedy pomyśl o pociągnięciu dodatkowego kabla z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile trzeba km przejechać po kasowaniu inspecji oleju vagiem żeby komunikat "service" znikł z fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ustawiasz serwis vagiem to po kliknięciu na ,, kluczyk ,, powinieneś mieć podaną ilość km jaką ustawiłeś. Jeżeli masz serwis to źle ustawione.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odrazu nie będzie trzeba ileś km przejechać. I przez kanały trzeba wszystkie przechodzi bo ja tylko 45,42,43,44 przeszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

ale ja nie ustawiałem na 10tys bo kiedyś próbowałem i nie dało rady tylko ustawiałem 15tys i na rok ważność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi dać radę bo ja w b6 dwa razy ustawiłem na 10tyś.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

U mnie według opisu na forum nie działało.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...