Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tempomat Audi A4 B5 FL - manetka tempomatu


sebco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Próbuję znaleźć prawidłową manetkę do B5 FL i w programie pokazuje 2 numery OE 4D0 953 513P i 4D0 953 513M.

Na necie szukając po tych numerach z literką P to A4 B5 z literką M to A8 D2. Skoro program pokazuje obydwa numery to do A4 B5 FL będzie pasował P i M.

Kto zakładał M?

Proszę o link do stronki jak założyć tempomat w A4 B5 FL? Co kupić oprócz manetki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z A8 D2 FL będzie pasował też... o ile masz sedana :wink:

A jeśli avant no to ciężko... A8 nie ma wycieraczki z tyłu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak masz pewność, że będzie pasował to może przecież przełożyć od wycieraczek swoją ( manetka jest w połowie skręcana i składana : osobno wycieraczki osobno kierunki ) Jak założyć tempo masz w dziale zrób to sam:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Avanta.

Tzn do mojej manetki chciałbym dorzucić manetkę tempomatu. Dużro roboty to nie jest tylko czy moja manetka zgra się z manetką od końcówki "M"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam bardzo, zapomniałem że te manetki da się rozdzielić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce pokazuje oba numery do rocznika 2000

czym sie niby roznia w jakiejs rubryce , mysle ze zadna roznica w dzialaniu

tempo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki podłączę się. Synek urwał mi manetkę od wycieraczek.Znalazłem na allegro wyglądającą tak samo jak moja tylko od adr-a, ale są też inne i zgłupiałem.Rocznik ten sam i też sedan.Moja tak jak ta z aukcji ma regulację "wolnych", to będzie to?

AUDI A4 B5 przełącznik manetka wycieraczek SEDAN (3400091649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mogę kupić M lub P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem P i w polifcie śmiga bez problemu tylko jednym elementem różni się ta od A8 ale można go palcami wykręcić i jest git. Nawet jeżeli coś by Ci nie zagrało to możesz przełożyć samo ramie z przyciskami, więc nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem P i w polifcie śmiga bez problemu tylko jednym elementem różni się ta od A8 ale można go palcami wykręcić i jest git. Nawet jeżeli coś by Ci nie zagrało to możesz przełożyć samo ramie z przyciskami, więc nie ma problemu :)

tzn czym się różni - spokojenie moge kupić P lub M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj uwagę raczej na to, czy masz z tyłu wtyczke na kiernunkowskazy 3 pinową. Pewien nie jestem ale chyba tym różni się poliftowa od przedliftowej. Jeżeli by ci nie zapasowała to musiał byś coś z wtyczkami kombinować :) Ale powtórze jeszcze raz, że nawet jeżeli coś by Ci nie zagrało z tą wtyczką to możesz przełożyć samo ramie z przyciskami, więc nie ma problemu. Z doświadczenia wiem, że lepiej jest też mieć orginalną wtyczke niż dorabiać swoją bo można zastosować piny żeńskie z wtyczki komputerowej ale one wbrew pozorom wcale nie pasują tak idealnie i trzeba pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię temat.

Udało mi się zdobyć manetkę w śmiesznych pieniądzach 35zł. Gość rozbierał A8 D2 i była właśnie konkretna manetka 4D0 953 513P

Linki do zdjęć manetki:

IMG_20131220_181653....jpg | sebco | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_20131220_181535....jpg | sebco | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_20131220_181517....jpg | sebco | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_20131220_181506....jpg | sebco | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Dostałem razem z kostką czy ona mi się przyda. Czy manetka będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...