Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Kontrolka ładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a skad wiesz czy wczesniej ktos nie przekladal,

z historii napraw, mam prowadzoną do ostatniego miesiąca przed zakupem. Do 2006 roku nawet opony były kupowane w ASO.

Jak będzie chwila, to rzucę okiem na koło czy ma numer oem części.

[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 14:02_________________________________________________

generalnie lepiej je miec, niz nie. :cool1

Tego nie neguję, po coś je zakładają.. tak samo jak DPF, EGR czy dwumas.

...tylko inaczej przekłada się to na inwestycję przy wymianie.

Ceny w ASO

napinacz paska PK 427.63zł

koło pasowe (028903119T - które teoretycznie powinienem mieć zamontowane) - 421.91

Gdzie tu sens?

Opublikowano

dpf to ekologiczny wymog, niekoniecznie potrzebny dla sprawnosci silnika.

egr kwestia ekonomii niepelnych obciazen silnika

dwumas wplywa na zywotnosc zawieszenia silnika, oraz sprzegla i komfort,

sprzeglo alternatora tak jak pisalem zywotnosc jego napedu a wiec rowniez koszty - czestsza wymiana paska z napinaczem to wiekszy koszt niz sprzegla alternatora

Opublikowano

regulator pada na 99%

Nie jest to wina regulatora, u mnie wymieniłem łożyska i przy okazji założyłem nowy regulator (Hella).

Jak sporadycznie problem ten występował, tak występuje nadal (tak samo sporadycznie - raz na 100 odpaleń). [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 14:56_________________________________________________

dpf to ekologiczny wymog, niekoniecznie potrzebny dla sprawnosci silnika.

egr kwestia ekonomii niepelnych obciazen silnika

dwumas wplywa na zywotnosc zawieszenia silnika, oraz sprzegla i komfort,

sprzeglo alternatora tak jak pisalem zywotnosc jego napedu a wiec rowniez koszty - czestsza wymiana paska z napinaczem to wiekszy koszt niz sprzegla alternatora

Zamysł dobry w teorii.. w praktyce tylko mnożenie kosztów.

Wymienisz dwumas przy sprzęgle? ..hmm trzeba..

Napinaczy pasków PK nie wymienisz raz na jakiś czas? pewnie że wymienisz..

o ekologii nie będę nawet wspominał, bo szkoda gadać.

Jestem w stanie zrezygnować z części "komfortu" na rzecz niezawodności i niższych kosztów eksploatacji.

Opublikowano

Wymienisz dwumas przy sprzęgle? ..hmm trzeba..

Napinaczy pasków PK nie wymienisz raz na jakiś czas? pewnie że wymienisz..

o ekologii nie będę nawet wspominał, bo szkoda gadać.

Jestem w stanie zrezygnować z części "komfortu" na rzecz kosztów.

biorac pod uwage ze sprzeglo sie wymienia niezbyt czesto... dwumas nie jest wielkim problemem... a komplet poduszek pod silnik i skrzynie kosztuje wiecej niz dwumas... :cool1:

rozwazajac ew. konsekwencje zerwania paska np w AFN mimo wszystko sprzeglo alternatora jest korzystnym rozwiazaniem. ogolnie w druga strone przeciez jezeli komus nie pasuje moze

nie wymieniac wolnego kola alternatora lub zalozyc sztywne...

ekologia... coz przeciez rowniez wdychasz to co z rury wypuszczasz, moze ciebie to nie interesuje, a mnie tak... staram sie nie truc innych... :cool1:

  • 2 lata później...
Opublikowano

witam,od wczoraj gdy rano zapalam auto nie gasnie kontrolka ladowania a na wskazniku jest niecale 12V ,jak zgasze auto i odpale znowu ,kontrolka juz gasnie tak jak powinna,co moze byc przyczyna,

Opublikowano

Wiam miałem taki problem ze kątrolka ładowania gasła dopiero po przegazowaniu ,wymieniłem kostkę stacyjki i po problemie. Była podpalona w środku ,może to coś pomoże. :hi:

Opublikowano

Wiam miałem taki problem ze kątrolka ładowania gasła dopiero po przegazowaniu ,wymieniłem kostkę stacyjki i po problemie. Była podpalona w środku ,może to coś pomoże. :hi:

[/quote

:hi: wszystkie rady sie przydadza,dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.