Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana skrzyni GBA


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

drążek podnoszący 8E0711271H

drążek przełączający 8E0711151 J lub L

A z passata przypadkiem nie podpasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drążek podnoszący 8E0711271H

drążek przełączający 8E0711151 J lub L

A z passata przypadkiem nie podpasuje?

możliwe że pasuje ,silnik i skrzynia są takie same ,ale trzeba było by to sprawdzić

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Ciegna zmiany Biegow AUDI A4 B7 (4038157295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, czy poduszka o nr 8e0399115P nie przypasuje czasem do HCF?:eusathink:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

http://tufotki.pl/37eCG#p1287784

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tą łapę wygląda podobnie ,jutro będę wiedział i potwierdzę ,tak czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tą łapę wygląda podobnie ,jutro będę wiedział i potwierdzę ,tak czy nie

Ok czekam z niecierpliwością :wink:

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 19:00 ----------

I wiadomo od czego ta poduszka 8e0399115P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem od jakiej skrzyni jest ,ale znajomy przymierzał ją do hcf i nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi - Getriebestuetze (8E0399105HN) Teile Katalog (Pats Catalog)

wg tego co podaje katalog tak HCF,GVD,JEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś w stanie mi potwierdzić czy cięgna o numerach 8e0 711 151 h oraz 8e0 711 271 c podejdą pod skrzynię HCK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś w stanie mi potwierdzić czy cięgna o numerach 8e0 711 151 h oraz 8e0 711 271 c podejdą pod skrzynię HCK?[/quote

Wg etki to drążki od v6 a niewiem czy były w nich montowane skrzynie HCK,jak szukałem do siebie to etka podawała tylko te co wyżej podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, właśnie dostałem od mechanika telefon, że wszystko poskładane (zmiana GBA na HCF) i zostało podłączenie cięgien. Niby 2 i 4 nie śmiga.... Cięgna z końcówkami H i J, gdzie może leżeć problem? Grzesiek, na 100% mają być te cięgna? Tutaj kolega też zmieniał na HCF i twierdzi że użył cięgien z końcówkami B i że H i J nie pasują.... http://a4-klub.pl/opolskie-87/szrot-opolskie-320914/

Dodam że wydaje mi się, że cięgno bez tego małego poprzecznego cięgna, może być delikatnie skrzywione, ale przy samej główce, gdzie się je przykręca do skrzyni, jednak przy montażu powinno pasować tylko w jednej pozycji, nie? Prosiłbym o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie pasuje ja mam te cięgna wymontowane ze skrzyni hcf ,a podłączone od skrzyni hck i nie mam problemów z biegami ,na 99 % trzeba wyregulować przy lewarku ,mi po pierwszym montażu też któreś biegi nie wchodziły (nie pamiętam które) po regulacji wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś trik żeby wyregulować cięgna czy na czuja trzeba to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na cięgnach był widoczny ślad po poprzednim zamontowaniu i tak dokładnie za drugim razem złożyłem i zaczęło działać ,jeszcze troszkę muszę przeregulować ,bo rzadko ale się zdarza ,że po wrzuceniu 1 wrażenie jakby wsteczny wskoczył (oczywiście wskakuje 1) i dlatego narazie nie ruszam z braku czasu,wracając do tematu ,jeśli nie widać rzadnych śladów ustawienie metodą prób i błędów lub w Aso

Trochę daleko mieszkasz bo bym ci to ogarnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie też ustawiałem te cięgna na czuja. Chwile to trwało ale udało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, mechanik będzie walczył w pon znowu z autem, mam nadzieję że się uda, przekażę mu informację i zobaczymy, oby się udało... Dzięki wielkie wszystkim za pomoc, w szczególności Tobie Grzesiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nr drążków miałeś takie same jak podałem

Oczywiście.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...