Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana skrzyni GBA


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko chodzi. Okazalo sie ze auto z ktorego kupilem wybieraki musialo byc po strzale i sie ciegno skrzywilo. Poprostowalem i gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szykuję się do swapa skrzyni w b6 1.9 tdi awx 5 bieg na hck. Pytanie, czy wybierak (nie wiem, czy fachowo to nazwałem, dodam zdjęcie niżej) z awx będzie dobry? Czy musi być koniecznie od skrzyni 6 biegowej hck? Oczywiście drążki (cięgna) mam już od skrzyni hck.
Zdjecie podgladowe elementu o który pytam: 0b06587a3be7d8ecb81fbdfb86cf1d07.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem polega na tym że na 4 biegu skrzynia huczy,wyje i z 1 biegu ciężko zmienić na 2. Moje pytanie jest niestepujące  czy mogę skrzynie 5tke zamienić na 6tke w AUDI A4 B7 1.9 TDI i czy istnieje jej jakiś odpowiednik ??? Z góry dzięki za pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wrzucić 6, praktycznie od każdego 1.9tdi i 2.0tdi pasują ,tylko kilka rzeczy trzeba zmienić,  dwumasę ze sprzęgłem ,przy 6 b jest większe ,dołożyć pierścień dystansowy ,drążki zmiany biegów ,rozrusznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie nigdzie znaleźć nie moge , jeśli mam skrzynie FEC w a4 b6 awx 1.9 tdi posypała sie i chce wlozyc GBQ to jest z tym jakis problen? Auto z 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat. Wymieniał ktoś skrzynie GBA na JWS ? Z tego co widzę łapa jest ta sama co do HCK/HCF po numerach i cięgna chyba też ?

Przechwytywanie1.JPG

Przechwytywanie2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wymianie skrzyni na JEM. U mnie GBA dokonała żywota przy 360 tyś km. Jak wbiłem obojętnie jaki bieg w GBA to nie mogłem przekręcić wałka ani ruszyć manszetami. Prawdopodobnie rozleciał się mechanizm różnicowy. Wymieniłem komplet sprzęgło i zestaw naprawczy dzwigni przy skrzyni. Biegi wchodzą jak w masło i drążek ani drgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję cięgien oraz łapy skrzyni do HCK, proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...