Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 Moja "Black Beast" ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Damian jest :kox:

Opublikowano

fajnie wyglada z tylu :decayed: nowa fela robi robote , chociaz na mnie te rotory nie robia wrazenia za bardzo oklepany wzor , wszyscy je kupuja na tym forum ...

Opublikowano

Widzę ze zdecydowałeś się na gtb 22 , masz zostawiona przepływie ??? U mnie wyszło troszkę więcej i mam przeplywke odłączona . Obecnie czekam na wyspawanie nowego wydechu , bo po wysadzeniu quattro nic nie pasuje ze starego:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Widzę ze zdecydowałeś się na gtb 22 , masz zostawiona przepływie ??? U mnie wyszło troszkę więcej i mam przeplywke odłączona . Obecnie czekam na wyspawanie nowego wydechu , bo po wysadzeniu quattro nic nie pasuje ze starego:facepalm:

A wiesz, że niewiem co z ta przeplywką :-P na razie jest tak bo wydech seryjny i dolot muszę przerobić bo filtr powietrza jest za blisko turbo :-!

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Opublikowano

Turbo masz zespawane z kolektorem, czy masz flansze?

Opublikowano
  • Autor
Turbo masz zespawane z kolektorem, czy masz flansze?

Flansza, można rozbierać :-)

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Opublikowano

to tak jak ja a niektórzy mówią że się nie da hehe:decayed::decayed: to dawaj wydech i korekta zobaczymy co wyjdzie . Ja zmieniłem skrzynie na taką od 3.0 tdi więc korekta też obowiązkowa , nowy dwumas i sprzęgło obite kewlarem. Zobaczymy co wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

Manual?

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Opublikowano

Tak manualna

Opublikowano

neimaD i peter22: sprawdzaliście osiągi po modyfikacjach (0-100, 0-200 lub 100-200)? Mam A6 2.0TFSI o podobnej mocy (243KM i 320NM), jestem ciekawy jak wypadają 240 konne 2.0TDI.

Opublikowano

niestety nie bo sprzęgło było na wykończeniu , teraz jest nowe ale doszło quattro , czeka mnie jeszcze korekta i może coś się sprawdzi , ale na 265/30/20 za dobry wynik nie wyjdzie

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

korci mnie jeszcze wymiana wtrysków bo na razie one nie pozwalają na osiągnięcie lepszego wyniku :wink: ale to po ogarnięciu napędu

Opublikowano

Spoko ja mam 255/35R19 ale na zimę zakładami 17" i będzie można sprawdzić różnice :)

Opublikowano

ja na tą zime mam 245/40/18 w tamtą miałem 17 ale poszły do ojca . na 17 na 3 biegu miałem problemy z trakcją

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka , możesz zrobić fotkę tego panelu klimy ( jak masz pomalowany ) .

Opublikowano
  • Autor

Ok, jutro zdobie fotkę.

Wysłane z mojego SM-T210

---------- Post dopisany 30-12-2013 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2013 at 15:13 ----------

Tak to wyglada na chwile obecną.

ynu5a6e3.jpg

eture2y8.jpg

Wysłane z mojego SM-T210

Opublikowano

Możesz zrobić lepsze foto z bliska ? co robiłeś z przyciskami ? zakrywałeś ?

Opublikowano
  • Autor
Możesz zrobić lepsze foto z bliska ? co robiłeś z przyciskami ? zakrywałeś ?

Wszystko idzie ladnie rozebrać, postaram sie zrobic lepsze foto.

Wysłane z mojego SM-T210

Opublikowano

A nie pamiętasz jaka farba ? dobrze to wygląda Ci powiem .

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :) użyłem zwykly czarny mat.

Wysłane z mojego SM-T210

Opublikowano

Gdzieś już widziałem tego golasa :decayed: Chyba w Żorach :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.