Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS


JurekTCS

Rekomendowane odpowiedzi

Może miałes przełączony na lpg :grin:

Żartuję , ale te 150km to troche za dużo. Może masz coś nie tak z pływakiem/wsaźnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na rezerwie zrobiłem ok 160 km i jeszcze coś tam było ale bałem sie zapowietrrzyć układ paliwowy(diesel) wiec dolałem paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie to mozliwe ze cos nie tak ze wskaznikiem bo jest tak wskazowka weszla na czerwone pole i zapalila sie rezerwa no i jezdze jezdze a tu wskazowka juz po nizej czerwonego pola pozniej przestala sie wogole podnosic z miejsca ale jezdzilem dalej i tak poszlo ponad 140 kilosow....takze na moje troche to dziwne ale coz przynajmniej wiem ze rezerwa nie oznacza juz przymusowego tankowania w trybie natychmiastowym:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to niezle dobre , tez teraz tak pojezdze z 5 l baniaczkiem i sprawdzimy na ile starczy ;) :mrgreen: Czyli 100 spokojnie . :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak ma pojemność 62l :wink:

wczoraj wlałem 60 litrów pod sam korek na odpowietrzeniu a jeszcze nie swiecila sie kontrolka od paliwa chodz wskazówka byla juz dosc nisko wiec mysle ze jak rezerwy jest ze 6 litrow to całoowita pojemnosc wyniesie 70 litrow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak ma pojemność 62l :wink:

wczoraj wlałem 60 litrów pod sam korek na odpowietrzeniu a jeszcze nie swiecila sie kontrolka od paliwa chodz wskazówka byla juz dosc nisko wiec mysle ze jak rezerwy jest ze 6 litrow to całoowita pojemnosc wyniesie 70 litrow :mrgreen:

Albo na stacji dystrybutor oszukuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie zawsze tak mialem w kazdym aucie i na kazdej stacji poprostu na odpowietrzeniu tak wchodzi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na stacji dystrybutor oszukuje

A ja dwa dni temu na stacji Shell po przejechaniu jakichs 50 km na rezerwie do swojego quattro zatankowalem do pierwszego odbicia jakies 57l, a po sam korek weszlo 66,5 l :shock: . Okaze sie czy dystrybutor nie oszukuje po przejechanych kilometrach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na stacji dystrybutor oszukuje

A ja dwa dni temu na stacji Shell po przejechaniu jakichs 50 km na rezerwie do swojego quattro zatankowalem do pierwszego odbicia jakies 57l, a po sam korek weszlo 66,5 l :shock: . Okaze sie czy dystrybutor nie oszukuje po przejechanych kilometrach. :mrgreen:

wiec jest tak jak mowie kolo 70 wejdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wq strzalka paliwa bo jak jade ostro to szybko spada a pojade troche spokojnie to idzie do góry , po co tak zrobili ? bez sensu. To ma pokazywać stan paliwa w zbiorniku a nie jakies chwilowe spalanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem zwiazany z tematem wiec go odswierze

czy w A4 jest czujnik z pływakiem i co ewentualnie wymieniać ...

objaw jest taki że wskaźnik pokazuje troszkę poniżej 1/4 zbiornika, kontrolka się nie zapala, a przy tankowaniu wchodzi 62 litry wiec wyglada na to że walnęło i nie wskazuje dokładnie ...

co dziwne po zatankowaniu pokazuje full i zchodzi wra ze zużyciem, poprzednio zaświeciło się na chwilę zgasło i jak pokazywało 1/4 to jechałem ... szczęście że pod chatą zgasł a wczoraj 100m od stacji ...

czy jest może jakiś sposób na odwieszenie pływaka - bo wygląda jakby się zawieszał w pewnym pkcie ...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...