Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z ABS po wymianie klocków hamulcowych z tyłu


dziuniek

Rekomendowane odpowiedzi

witam :disgust:

Mam problem ostatnio wymieniłem klocki hamulcowe z tyłu i coś dzieje nie tak :wallbash:

przy delikatnym hamowaniu już prawie na postoju załącza mi sie ABS czyli strzela mi pedał hamulca w wcześniej tego nie było

proszę :cool1: o wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejzyj czujniki z tylu zobacz czy,sa dobrze wcisniete moze ktos poruszyl niechcaco ...ewentualnie wyjmij i przeczysc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki jutro wale do nich z reklamacja niech popoprawiają pozdrawiam :naughty: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 18:57 _________________________________________________okazało sie ze jednak był przestawiony czujnik abs w tylnim kole i teraz jest ok :good:

i proszę o zamkniecie posta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Miałem to samo. Po wymianie tarcz i klocków z tyłu, przy końcówce hamowania włączał sie abs.

Po wyjęciu czujników okazało się, że zebrało się tam sporo osadu, wyczyściłem i problem zniknął.

Czujnik można wyciągnąć kręcąc nim delikatnie na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam własnie mały problem z tym ABS-em. Po około 2 tygodniach od wymiany klocków i tarcz (tył i przód) , zaświeciła się kontrolka ABS I ( co mnie martwi) czerwona lapka ostrzegawcza ( wykrzyknik) co jak wyczytalam ,oznacza zakaz dalszej jazdy.Co jakiś czas podczas chamowania "drży" pedał. Płym hamulcowy jest , klocki są , czujniki też były sprawdzane.. co może być nie tak i czy jazda przy tych dwóch palących się kontolkach jest bezpieczna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...