Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co potrzebne do pompowania opon?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa i gdzie kupić, i co wchodzi w skład kompletu do pompowania opon, jeśli nie posiadamy koła zapasowego w aucie?

Bo nie mam a wolałbym jakiś sprzęt mieć

dzięki za odpowiedzi

Opublikowano

na alledrogo zaglądałeś mają tam tego sporo

Opublikowano
  • Autor

No jest sporo jakiś płynów do pompowania kół, ale na Allegro znalazłem same oryginały

Jaka jest fachowa nazwa tego?

Czy ten płyn załatwi sprawę czy kompresor tez potrzebny?

Opublikowano

Kompresor też potrzebny ale nie polecam takiego wynalazku lepiej wozić w aucie zapas.

Opublikowano
  • Autor

No lepiej tyle, ze teraz juz od tego każdy odchodzi

Opublikowano

jak ci rozsadzi opone to tez będziesz na kompresorze jechał??

Opublikowano
  • Autor

To na trzech będę jechał

Z tym pytaniem do producentów aut a nie do mnie

Opublikowano

Co jak co ale podziwiam oryginalny kompresor OOOO bo daje jak gupi. Mimo wszystko wywaliłem styropian i zimowe kółko woże.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Opublikowano

W oryginalnym zestawie jest kopresor, pianka i pierdolniczek do podpiecia pianki z kompresorem ;)

Opublikowano
  • Autor

Ktoś korzystał z tego? Bo coraz bardziej myśle nad zwykłym kołem w bagażniku

lewarkiem i kluczem

Opublikowano

Ja i mnie później wulkanizatorzy wk... Bo nikt po tym na trasie nie chciał koła łatac bo cos tam...

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Opublikowano
Bo coraz bardziej myśle nad zwykłym kołem w bagażniku

lewarkiem i kluczem

Włóż zapas bo przy rozerwaniu opony można sobie kompresorkiem materac nadmuchać.

Zapas to zapas.

Opublikowano

najlepiej zapas + kompresor:wink:

Opublikowano
No lepiej tyle, ze teraz juz od tego każdy odchodzi

Złapiesz w trasie kapcia to podnosisz auto na lewarku, zmieniasz koło (5 minut roboty, chyba że akurat jedziesz na wakacje i masz bagażnik wypełniony po brzegi gratami :decayed:) i spokojnie jedziesz dalej.

Sorry ale te magiczne buteleczki są dla kobiet które niekoniecznie muszą potrafić zmienić koło lub dla idiotów :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego dziwi mnie, ze każdy producent aut tak odchodzi od zwykłego zapasu, albo chociaz dojazdowki

Opublikowano

Bo europejczycy mają dobre ubezpieczenia,jak złapią kapcia to dzwonią po ADAC i mają gdzieś grzebanie przy kole.Czasami nawet z auta nie wysiadają.

Opublikowano
  • Autor

Wiem, tym bardziej ze adac na Europę to roczny koszt 80 euro

Opublikowano

Tak w sumie odpowiedz na pytanie z tematu brzmi:

Powietrze, pompka i siła a i jeszcze jakieś koło. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor

Teraz czy dojazdowka czy pelnowymiarowe koło

I tak naprawdę czy warto szukać dojazdowke?

W koło spokojnie wejdzie lewarek i klucz

Pewno 17" muszę mieć

Opublikowano

O i tu Ci mogę powiedzieć że jak całe nie zamkniesz pokrywy w podłodze tej okrągłej a dojazdowa wchodzi cacy. Ja i tak mam pełnowymiarowe.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.