Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Superb v6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym puścił te felgi w kanał i poszukał bentleya

Opublikowano

Emil kup sobie coś niekoniecznie oryginalnego, bo wszystko co pokazałeś to kompletny kibel:facepalm:

Opublikowano

Autko piękne ....gratuluję zakupu :kox::kox::kox::kox:

Zbliża się powoli wiosna :grin: to trzeba myśleć o nowych laczach :naughty: doradźcie proszę które będą bardziej pasować: SIRIUS, LUXON, THEMISTO, LUNA

http://www.emay.ws/skoda/sirius.jpg

ja bym brał takie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Emil kup sobie coś niekoniecznie oryginalnego, bo wszystko co pokazałeś to kompletny kibel:facepalm:

Takie życie kapelusznika :grin: jedynie oryginalne wchodzą w grę. :wink:

Opublikowano

pokaż zdjęcia tych felg rzeczywiste (z jakichś aukcji) na autach, bo tak to kiepsko widać czy to pasuje do auta czy nie ;) rozumiem że opcja 1 z polifta, a 2 i 3 z przedlifta. 4 opcji nie biorę pod uwagę bo patrzeć na nią nie mogę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
pokaż zdjęcia tych felg rzeczywiste (z jakichś aukcji) na autach, bo tak to kiepsko widać czy to pasuje do auta czy nie ;) rozumiem że opcja 1 z polifta, a 2 i 3 z przedlifta. 4 opcji nie biorę pod uwagę bo patrzeć na nią nie mogę :decayed:

Dodaję zdjęcia pomocnicze. Opcja 1 to z L&K. W po lifcie nie wypuścili żadnych nowych felg.:kwasny:

Opublikowano

Auto wugodne itd itp ale z profilu bocznego wygląda jak kupa i tyle:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z tych felg co pokazałeś obstawiam felgi Nr 1. Są kozackie :)

Fajne auto, klasa sama w sobie.

P.S. dasz się przejechać ? :D

Opublikowano

fajna locha :decayed::thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zwyciężcą ankiety jest Sirius. Czekają na wiosnę :decayed:

sirius-01.jpgsirius-02.jpgsirius-03.jpgsirius-04.jpgsirius-05.jpg

Opublikowano

średni wzór, niestety skoda ma mało ciekawych, będzie za to pasowała do budy, ale środek niczego sobie, całkiem przyjemny, z zewnątrz wiadomo :whistling:

Opublikowano

Niższy profil i dobra gleba. Tylko to ja może na tym kole uratować. Rodzinę będziesz komfortowo woził czerwonym szatanem. :)

Opublikowano
  • Autor

Żadnej gleby nie będzie, nie chce się potem zastanawiać czy mogę przejechać daną drogą. :grin:

Opublikowano

Całe piękno auta inwalidy na tym polega :)

Opublikowano
  • Autor

Nowa felga i przyciemnienie szybek:

0048.JPG

0049.JPG

0036.JPG

0040.JPG

0047.JPG

Dzięki wszystkim za udział w ankiecie :wink:

Pozdrawiam :banan:

Opublikowano

wiadomo auto ma Tobie się podobać :wink: ale póki auto nie siądzie niżej i do tego na fajnej feldze to d*py nie urwie :decayed:

Opublikowano

no i dystanse tak z 10mm by sie przydaly ;)

a z innej beczki, czemu on tak powyzej setki zdycha? do setki ladnie a potem juz sie snuje

Opublikowano
  • Autor
wiadomo auto ma Tobie się podobać :wink: ale póki auto nie siądzie niżej i do tego na fajnej feldze to d*py nie urwie :decayed:

Skoda nigdy d*py urywać nie będzie VAG nie dopuści do tego. Po za tym to ma być wozidło rodzinne, a nie d*pą po asfalcie :wink:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

no i dystanse tak z 10mm by sie przydaly ;)

a z innej beczki, czemu on tak powyzej setki zdycha? do setki ladnie a potem juz sie snuje

Nie chce Nm podnosić powyżej 350. Może się przekonam później. Żeby to szło trzeba dać powyżej 380 Nm. Ogólnie ten typ tak ma. Przed softem było jeszcze gorzej. Na 200 czekałem wieki :decayed:

Turbo by siadło, ale to nie ta rzeczywistość. :kox:

Opublikowano
no i dystanse tak z 10mm by sie przydaly ;)

a z innej beczki, czemu on tak powyzej setki zdycha? do setki ladnie a potem juz sie snuje

Nie chce Nm podnosić powyżej 350. Może się przekonam później. Żeby to szło trzeba dać powyżej 380 Nm. Ogólnie ten typ tak ma. Przed softem było jeszcze gorzej. Na 200 czekałem wieki :decayed:

Turbo by siadło, ale to nie ta rzeczywistość. :kox:

hehe no turbo zrobiloby robote :D albo dwa ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.