Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja do B6 2.0 130KM


rybus85

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od gaziarza.Jak jest partacz to spartoli choćby nie wiem co ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku roku założyłem lovato smart do ALTka. Przejechałem jakieś 10 tys. jak do tej pory i w sumie jestem zadowolony. Też miałem duży dylemat co wybrać zastanawiałem się nad BRC albo sagiem z wtryskiwaczami hany. Gazownik w końcu powiedział mi, że może mi założyć co tylko chcę ale do tego silnika lovato w zupełności wystarcza a jest tanie. Poza tym jest to kompletna instalacja i mam na nią 2 lata gwarancji. Zapłaciłem za całość 2400 z wlewem pod klapką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam coś innego - po wielu konsultacjach do swojego ALTeka zdecydowałem się na zestaw LPG techa i z tego co czytałem o wiele bardziej obecnie rozwijanego, niż stagi (na forum techa wypowiadają się byli projektanci stagów, którzy stworzyli techa)

-wtryski dragony czarne podwójne - porównywane przez wielu do hany

-parownik kme silver,

-butla 51 w koło

-sterownik tech 204 - trochę już starawy soft ale gazownicy uznali, że to wystarczy

-wlew w klapce

taki ot zestaw w granicach 2500 zł - narazie za mało km przejechałem, żeby ostro zachwalać ale potencjał jest i póki co jestem więcej, niż zadowolony bo jazda nawet w najmniejszym szczególe nie odbiega od tej na PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na forum techa wypowiadają się byli projektanci stagów, którzy stworzyli techa...

a co mają mówić?

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na forum techa wypowiadają się byli projektanci stagów, którzy stworzyli techa...

a co mają mówić?

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

:facepalm:

Dobra trochę źle to ująłem, bardziej chodziło mi o fakt, że Ci z techa na forum doradzają i rozwiązują problemy, a instalacje polecali mi gazownicy choć wiadomo, najlepiej samemu podjechać, bo silnik też trzeba ocenić :) sory za zamote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać się o instalacje do ALT. Gazownik zaproponował mi komputer i parownik KME, wtryski Valteca ewentualnie za dopłatą hanny. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przejrzyj parę tematów tutaj albo na lpg-forum to zobaczysz, żadnych Valteków, Reg'ów i innego shitu po 150zł za listwe :facepalm:

Hany czerwone/ zielone wg uznania gazownika.

Ile ci powiedział za instalacje z Valtekami a ile z Hana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normie, biorąc pod uwagę że Valteki pewnie właśnie kolo 150zł za listwe, a hany ok 100 sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się tutaj rozczulać bierz hany bo różnica w cenie jest śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na poprawce no i własnie taki zestaw jak Ci zaproponowano + Hany zielone się moim zdaniem sprawdza.

Tylko temperatura przełączania tak koło 30 stopni bo zanim się rozgrzeje będzie szarpał przy mocniejszym depnięciu.

Jak mnie gazownik przewiózł 1.8zł i nadal szło na gazie, to stwierdziłem, że ja po prostu jeździć nie umiem tym autem bo jestem za delikatny xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez musi byc 30 st i tez ladnie cieka, tyle że ja mam lpg tech g wtryski dragony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak przy okazji powiedz mi czy na gazie Ci się dobrze zbiera z 5 biegu ? Bo gazownik usilnie mi wmawiał, że tak od 90-100km/h to nie będzie tak elastyczny na gazie i wypadało by redukować do każdego wyprzedzania, na co ja mu powiedziałem, gdzie ma się puknąć bo jak do niego jechałem to w miarę był... i ustawić tak żeby był teraz ... Połowicznie mu się to udało, jednak mam trochę zastrzeżenia czy na pewno dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, Co do wtrysków to rozwiane watpliwosci, wole doplacic i miec cos pewnego, a czy instalacja KME to dobra bedzie dla tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj lepiej ogarniętego gazownika bo założyć to każdy potrafi a ustawić niewielu ;)

Na instalacje złego słowa nie powiem, a gazownika trzeba cisnąć, żeby zrobił dobrze jak mu się za pierwszy razem nie udało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Brc seqent24 i też bez żadnych problemów :) chyba że zużycie oleju :) jak w prawie każdym alt-ku. Zrobiłem już 17000 i jest BDB. Jest dużo instalacji na wysokim poziomie a ceny aż tak bardzo sie nie różnią.Podstawa to dobry gazownik , bo nawet najlepszą instalke można źle załóżyć.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...