Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana miski


OloWrocek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów.

Mam pytanie. Zachaczyłem miską olejową i teraz czeka mnie wymiana??

Czy ta miska z aukcji będzie pasować do mnie. Niby silnik ten sam. Ale od 80 b4 no i taka żebrowana jest.

Co o tym sądzicie??

MISKA OLEJU OLEJOWA DOLNA AUDI 80 B4 2.6 V6 150KM (3380809950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dostępna jest też taka : MISKA OLEJOWA 2.4-2.6 BENZ. AUDI A4 (B5) 94-98 ROK (3410084774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nowa w tej cenie?? Nie będzie to szmelc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze ja zamowilem w IC do 2.6 v6 ABC itd i byla na jednym rogu za dluga i odlali zly sort:) wkoncu zdjalem swoja i tigiem zalalem:) i trzyma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozwalalm co chwile ;p hmm jak zdjeta masz to w INterCarsie kupisz tylko odrazu przyloz ta swoja bo mowie moze byc inna aaa i po drugie jest z takiego materialu ze dziecko 2 letnie kopnie i po misce;p kup uzywke dobra z forum od kogos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90procent nie:)

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

jak cos za 2 tygodnie wyslij mi ja za free ci spawne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za propozycje. bede ja wymienial raczej w przyszlym miesiacu. czekam jeszcze na przebieg ktory powinien nie dlugo dobic do 10 tysi :)) z miski sie tylko poci. wiec dam rade :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...