Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

klekota pchać w eReSa? Mam nadzieję, że to taki żarcik

To nie eReS tylko ulep :decayed:

Maxsterr jak im nie pasuje RS TDI to przerób przedni zderzak od A4 pod body RSa:naughty:

Myślałem o tym przez chwilę :decayed:

no ale dalej nie wiem co to za silnik

1,9tdi 130km

No to dobrze bo już się bałem że to ADR

Masochistą nie jestem :grin:

Ujma żadna, ale osobiście wolałbym "grubszy" projekt stworzyć mając taką bazę :wink: po to jest forum, żeby podzielić się opinią :cool1:

Chyba tylko Slepy zauważył, że ten silnik to na jakiś czas jest :decayed: Odkuję się trochę i wpakuję coś lepszego... Nie chcę, by ta buda tyle stała bez ruchu bo zostanie z niej góra rudego pyłu :facepalm:

jest ori rs4, a wrzucanie tdi wydaje mi się ze względów ekonomicznych(200ps sprawnie będzie odpychać bude), zapewne to będzie daily, więc dalej nie musze tłumaczyć, znając maxa bedzie rwała suty, tyle w temacie dziękuje dobranoc :hi:

Dokładnie, na chwilę obecną ma to być daily car... Mogłem kupić od SIDa niebieskiego RS'a, ale co z tego jak jeździłbym nim może raz w tygodniu? A o opłatach już nie wspomnę. Mierzę obecne siły na zamiary :decayed:

hmmm wkładaj V8 jak Ci mówiłem, na tym silniku nie zedrzesz nigdy rdzy z tarcz 360mm

oj co się porobiło, toć 2,7 bi w trybie awaryjnym będzie mocniejsze od tego to "bzyka"

Poczekaj cierpliwie ;) Powyżej masz wyjaśnienie ;)

---------- Post dopisany 18-09-2013 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 22:35 ----------

Dwa dni temu udało mi się posadzić gada na miejscu :decayed:

201309161073_zpsb6010f15.jpg

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 21:51 ----------

:kox:

201309281084_zps6fcc824f.jpg

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 16:13 ----------

"RS dla ubogich" - ciąg dalszy :decayed:

201309301088_zps344f805b.jpg

201309301089_zpsf7da1fa5.jpg

201309301085_zps1e64d5c0.jpg

Opublikowano

zegary mega :decayed: jakby był jakiś patent, żeby jeszcze czcionkę RSową w dieslowskie zegary okuć :whistling::wink:

Opublikowano

Na łeb mi padło, czy licznik z A6 z lekko niebieskawym podświetleniem? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
zegary mega :decayed: jakby był jakiś patent, żeby jeszcze czcionkę RSową w dieslowskie zegary okuć :whistling::wink:

Daj mi trochę czasu :kox:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Na łeb mi padło, czy licznik z A6 z lekko niebieskawym podświetleniem? :naughty:

Wina balansu bieli Nokii :wink:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

gdzie ringi kupowales?

Opublikowano
  • Autor
gdzie ringi kupowales?

Allegro, to ori ringi z A6 Allroad :wink:

Opublikowano

jak możesz podaj link do zbiorniczka płynu chłodniczego :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem go w inter carsie za 45zł, więc linku nie podam. Na allegro jest ich sporo tylko sprawdź rodzaj wtyczki czujnika w nim, bo są dwie wersje :wink:

Opublikowano
Kupiłem go w inter carsie za 45zł, więc linku nie podam. Na allegro jest ich sporo tylko sprawdź rodzaj wtyczki czujnika w nim, bo są dwie wersje :wink:

dzieki wielkie

Opublikowano

MI JAKOS SREBRNE NA ZYWO TAK NIE PODCHODZA ALE MOZE W PRZYPADKU RS'A TO BEDZIE I LADNIE

Wyslane z Polystation 4 za pomoca Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Przyszła inna sprężareczka :decayed:

Dla porównania z AWX:

201310031097_zps97d673ce.jpg

Opublikowano

Ładna locha :kox::kox::kox:

Opublikowano

Już wróble będzie wciągać :decayed:

Opublikowano

Co to za turbinka?

Wyslane z Polystation 4 za pomoca Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Co to za turbinka?

Wyslane z Polystation 4 za pomoca Tapatalk

GTB2260VK :wink:

---------- Post dopisany 05-10-2013 at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 22:34 ----------

Choinka pogaszona :)

201310051103_zps833a1ea5.jpg

Środek powoli zaczyna wyglądać :decayed:

201310051107_zps781e6714.jpg?t=1380994908

201310051112_zps01ce9c79.jpg?t=1380995429

Nawet bałaganu nie zrobiłem dokładając kilka kostek i przewodów do wiązki silnika :decayed:

201310051106_zpsdd981d00.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.