Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 1.9 TDI 131 KM AVF 2003

Auto zakupione w 2012 r. z oryginalnym przebiegiem 146 tys. obecnie 180 tys.

WYPOSAZENIE:

-xenon

-quattro

-grzane d*py

-kima

-centralny

JUŻ ZROBIONE: :banan:

-bixy

-zderzak przod S4

-zderzak tyl S4

-sciema

-srodek s-line

-kiera S4

-RNS-E

-bluetooth

-multifunkcjia

-podgrzewana kanapa

-BRD(nie aktualne)

-GTB 22 :kox:

-FMIC

-DP

-TIP

-program

-oswietlenie wnetrza led

-oswietlenie tablicy led

-4x el.szyby

-czujniki parkowania tyl

-zawieszenie s-line

-heble S4

-malowanie nakladek w kolor

-wyjscie AUX

-licznik kolor

-wewnetrzne lusterko fotochrom

-wywalenie kata

-rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach

-przewody w oplocie HEL

-dekory carbon RS 4

-MCE z B7

DO ZROBIENIA: :facepalm:

-bose(DONE) :dancing:

-deaktywacja poduszki pasażera( DONE)

-lota(DONE)

-pamiec fotela kierowcy

-listwy S4( DONE)

-pompki NN

-sensor deszczu/zmierzchu( DONE)

Zaraz po kupnie,szalu nie ma :kox:

bca97b9e2e5e.jpg

91f458d33101.jpg

275f34f7d8bf.jpg

Tu juz o wiele lepiej :decayed:

811074558c09.jpg

0aefb564134e.jpg

6475645a00a6.jpg

e1a23e551b13.jpg

d4da342f2854.jpg

19846ddb6742.jpg

Ściema :wink:

c74c4bb75862.jpg

2d8eff38e9a0.jpg

bdad10213f4b.jpg

FMIC :tongue4:

2c8c222fb4d9.jpg

36401de64935.jpg

5cfd8d814ba8.jpg

d0c5b3b5af8d.jpg

Heble S4 :naughty:

b99ca2188a95.jpg

6571d1fce8f9.jpg

S4 i Ultery :kox:

daa3e0b8c88e.jpg

5949def38f67.jpg

3b1bbbcb1c8c.jpg

349f953e4a5b.jpg

Edytowane przez siwy2326

Opublikowano

dawaj fotki kolego

Opublikowano

zapowiada się fajne autko, mody rewelacja

tylko fotek brak aby zobaczyć efekty tych modów

Opublikowano
  • Autor

image.jpg

image.jpg

Przymiarka nowego felunku jeszcze bez koloru

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

image.jpg

image.jpg

Od razu lepiej :)

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

image.jpg

Przed

image.jpg

Po

Opublikowano

Ile razy kręcone bo na starym liczniku tylko 26 kilometrów przebiegu

Opublikowano

Gdzie te zderzaki S4? Gdzie ściema szyb?

Hebli z S4 to ja tu też nie widzę ;>

Niech ci służy.

Opublikowano
  • Autor

W końcu nadszedł czas na BRD,FMIC,demontaz EGR,wspawanie klapy gaszenia od 2.5 TDI i dolot z kwasu.Wszystkie te mody wykonane przez kolegę z forum juby_p.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Tu mi się trochę nudzilo i zrobiłem polerke kolektora dolotowego

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Doszły konie to i heble trzeba było zmienić :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Ile razy kręcone bo na starym liczniku tylko 26 kilometrów przebiegu

Raz a porzadnie.Chiński kabelek :)

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Gdzie te zderzaki S4? Gdzie ściema szyb?

Hebli z S4 to ja tu też nie widzę ;>

Niech ci służy.

Wszystko w swoim czasie,cierpliwości

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Wczorajszy montaż bix'ow

image.jpg

image.jpg

jeszcze kratki muszę dorezac

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Ściema :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

A tu taki mały gadżet,a jak cieszy ?

image.jpg

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Mala sesja :)

IMG_1888_001.jpg

IMG_1893_001.jpg

IMG_1895_001.jpg

Opublikowano

Ładne autko kolego, jaka moc wyszła?

Opublikowano
  • Autor
Ładne autko kolego, jaka moc wyszła?

Dziekowac:)

Tez chcialbym wiedziec,bylem w kraju ale nie starczylo czasu zeby jechac na hamownie.

Opublikowano

Jestem ciekaw, bo pewnie jak turbo mi padnie zrobie podobnie :wink:

autko szczególnie fajnie wygląda z Boxem na dachu, jak odczucia po przesiadce z zawieszenia BA na s-line?

Opublikowano
  • Autor
Jestem ciekaw, bo pewnie jak turbo mi padnie zrobie podobnie :wink:

autko szczególnie fajnie wygląda z Boxem na dachu, jak odczucia po przesiadce z zawieszenia BA na s-line?

Ja nie zaluje BRD,troche ma mula z dolu ale niedlugo zakladam lepsze pompki,korekta programu i zobaczymy czy sie poprawi.

Odczucia?Jak dla mnie jezdzi sie o wiele lepiej na s-line.

Opublikowano

Quattro :jerk: tego mi brakuje :kwasny:

Opublikowano

bardzo fajnie dobre mody furka extra, daj foty z wnętrza

kratki od halo wstaw, zderzak tył S4 i będzie malina

Opublikowano

:thumbup1: nice

lampy z tyłu zciemnione są folią ?

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1: nice

lampy z tyłu zciemnione są folią ?

Farba do sciemy lamp :)

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Wnętrze :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Rezanie kratek zakończone

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

masz fotele przód z rs4?

Opublikowano
  • Autor
masz fotele przód z rs4?

Niestety tylko S-line

Opublikowano

Z kratkami w zderzaku już super:)

Opublikowano
  • Autor
Z kratkami w zderzaku już super:)

Troszkę meczarni było żeby je wyrezac i nie spier.... :)

Opublikowano

domyślam się:) ale powoli wszystko idzie zrobić:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.