Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tarcz i klocki ATE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ATE sobie odpusc.W podobnej cenie znajdziesz Ferodo które są dużo lepsze.Mialem ATE a teraz Ferodo i dużo lepiej.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

Na tyl moze byc

Potrzebujesz jeszcze lozyska i pierscienie ABS

Opublikowano

Jeżdzę na ATE od zimy i nie narzekam. Ojciec w a6 również ATE ma i też nie narzeka :D Co prawda nie miałem do czynienia za bardzo z innymi firmami, ale myslę, że ATE nie są najgorsze.

Opublikowano

Ja również mam założone ate od ok roku i wszystko jest ok.

Opublikowano

Mam u siebie na tyle tarcze ate i klocki ferodo premier, a na przodzie ate power disc i ferrodo premier i jak najbardziej polecam taki zestaw :wink:

Opublikowano

kolego odpuść sobie ATE bo to jest straszna lipa teraz

Opublikowano

Co forum to opinia, szukam hamulców do A3 właśnie. Na forum, odpowiedź na pytanie jakie hamulce to: ate gładkie:decayed:

Słabo bo każdy chwali to co ma, tak jak z oponami.

Dev, co byś polecił do A3 2002 8L ASZ+chip, lata głównie w trasie?

Myślałem o czymś lepszym na przód (288mm) i gładkich na tył.

Opublikowano

Armi jak masz dojscie do IC to bedziesz mial w bardzo dobrej cenie tarcze Ferodo gladkie i do tego zapodaj na przod klocek Ferodo DS a na tyl Ferodo Premier i po zabawie :wink:

Opublikowano
Co forum to opinia, szukam hamulców do A3 właśnie. Na forum, odpowiedź na pytanie jakie hamulce to: ate gładkie:decayed:

Słabo bo każdy chwali to co ma, tak jak z oponami.

Dev, co byś polecił do A3 2002 8L ASZ+chip, lata głównie w trasie?

Myślałem o czymś lepszym na przód (288mm) i gładkich na tył.

przod na 312mm plus FDSP

tyl tez FDSP

Opublikowano
  • Autor

Zdania podzielone, znajomy też mi polecał ate na ktorych sam jeździ.. jak cenowo kształtują sie kompelty ferodo ?

ps. padła jedna odpowiedź, "Potrzebujesz jeszcze lozyska i pierscienie ABS" potrzebne mi to ze względu na co ? Mam rozumiec ze nie zamontuje tego zestawu zdejmując koło rozkręcając hamulec a na koncu wymieniając klocki i tarcze ? Trzeba się przy tym bawic ?

Opublikowano

Jak to rozbierzesz to poznasz to "ze wzgledu"

Opublikowano
  • Autor

ktoś inteligentny jest w stanie powiedziec mi o co chodzi z tymi pierscieniami abs i łożyskami ?

Opublikowano
ktoś inteligentny jest w stanie powiedziec mi o co chodzi z tymi pierscieniami abs i łożyskami ?

Do tego nie potrzeba za duzo inteligencji

Ani dyplomu z politechniki.

Zobacz sobie w ETCE jak to wygląda

Opublikowano
  • Autor

arris dzieki, wiecej pytan nie mam

Opublikowano
bez_tytu_u.jpg
Opublikowano

tyle psioczenia na ate Miśki Ryśki a właśnie gadałem z kumplem który bierze od nas części i oleje do 5x ducato w firmie transportowej i zamawia u nas ponownie klocki ...wyłącznie ate. Zapytany ile km najechaly, a ze 200 tyś km. Nic innego nie chce...

Opublikowano

Mam odmienne zdanie i to mocno zdecydowane w tej materii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.