Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w kwietniu zostałem posiadaczem mojej "limonki" :decayed:

Wyposażenie[/size][/size]:

- klimatronik

- 2 x elektryczne szyby

- wspomaganie kierownicy

- kierownica regulowana w 2 płaszczyznach

- elektryczne lusterka

- 2 x podłokietnik

- centralny zamek

- domykanie szyb z kluczyka

- ABS

Wymieniłem:

- olej

- filtry

- klocki hamulcowe przednie

- napinacz i pasek alternatora

- rozrząd + pompa wody

- uszczelnienie pompy wtryskowej

Dodatkowe zmiany:

- Lampy tył po I lifcie

- białe kierunki

- CB radio

- zmiana radia na Pioneer

- tuba Mac Audio

- wzmacniacz Sinus live

- Rondell 18' 225/40

- gwint Bilstein

- dystanse tył

Plany:

- lampy przednie poliftowe

- wymiana foteli i kanapy

- HID

- FIS (jest tylko zamontować)

- central na pilot

- 18' może na biały proszek?

- podniesienie mocy - turbo AWX + FMIC

- kiera sline

- malowanie zacisków

- końcówki tłumika

A może teraz forumowicze podpowiedzą co by tu poprawić ich zdaniem? :decayed:

Mile widziane dobre rady

DSC_0250_1280x768.jpg

DSC_0203_1280x768.jpg

DSC_0208_1280x768.jpg

DSC_0220_1280x768.jpg

DSC_0222_1280x768.jpg

DSC_0243_1280x768.jpg

DSC_0277_1280x768.jpg

CAM00129.jpg

CAM00158.jpg

CAM00121.jpg

Opublikowano

ładna baza do modów gratulacje ja bym dokładki w kolor pomalował progi i będzie igiełka :decayed:

Opublikowano

Fajna żaba:wink:

Opublikowano

No jest pożądny wątek...

Zaglądaj do B5B...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

ładne koło :)

Opublikowano

Wyjebany kolor :banan:

Opublikowano

Widziałem na żywo.

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Najbardziej podoba mi się zestaw naprawczy Żywca.

Opublikowano
  • Autor

|Dzięki wielkie! :decayed:

tak myślałem ze fajnie by wyglądało z dokładkami i progami w kol, ale później każdą krechę widać :grin:

Macieju B5B przeglądam od kiedy auto mam :naughty:

Ten kolorek zawsze mi sie podobał :decayed:

A bez Żywca nie mogę pokazywać sie do mojego kuzyna - mechanika :decayed:

Opublikowano

Siema kolego Piękna A4 o słusznym kolorku :) Mam taki sam tylko w avancie zapraszam do oględzin ! :wink:

Opublikowano

Fajny kolor. Piona :wink:

Opublikowano

Macieju B5B przeglądam od kiedy auto mam

Ale Ty chłopie się tam udzielaj, zamiast wstawiać pytania o głośniki... ;)

W końcu jako jeden z nielicznych w naszej lokalizacji masz B5 w sedanie a nie B6 w avancie...

:kox:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:decayed: to była szybka akcja :grin: a weź sie udzielaj jak nikogo sie nie zna :P może w końcu na jakiś zlot ruszę to sie poprawi :)

---------- Post dopisany 09-09-2013 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 19:41 ----------

Nowe fotki z week :decayed:

CAM00170.jpg

CAM00173.jpg

CAM00178.jpg

CAM00179.jpg

Opublikowano

śliczna jest, dla lepszego efektu użyj czernidła do opon lub żelu do opon :)

Opublikowano

ładuj lampy poliftowe będzie mega efekt :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzieki, czernidła nie używałem, niedziela hehe :decayed:

a na lampy mam ochotę tylko nie wiem jakie? :facepalm: oryginalne po lifty używki czy nowe takie jak depo? ogólnie to poszukuje może ktoś coś ma? :naughty:

Opublikowano

ja mam depo i powiem że jestem zadowolony nic nie lata i nawet świeci z xenonem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.