Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładuj jeszcze czarne bixy :kox:

Opublikowano
  • Autor

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 00:52 ----------

Cycloramic_Panorama.jpg

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie_2.jpg

Opublikowano
:oklasky: widziałem na real robi robotę :naughty: bezawaryjności :wink:
Opublikowano

ori grill odrazu lepiej wyglada :thumbup1:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

e6ynedes.jpg

redaryse.jpg

Sent from kiełbasa

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

u5ara7e2.jpg2e7yquda.jpg

Tylne lampy oklejone, efekt bardzo zadowalający.

Sent from kiełbasa

Opublikowano

Mody na plus :good: Czarny grill jest :kox: Jakich konkretnie środków użyłeś do malowania grilla? Można prosić o nazwy? Jeszcze tylko ori bixy lub pomalowanie tych lamp na czarno :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, czarne środki wleca ale na bixy szkoda mi siana wole audio zrobic, swieci dobrze, a gra ubogo ;)

Podkład uniwersalny 3 warstwy(castorama 13zl) i puszka farby dupli 3in1 na rdzę do malowania na zewnątrz 35zl. Papiery ścierne do zmatowienia i benzyna do odtluszczania.

Sent from kiełbasa

Opublikowano

Super wnetrze:wink:

Opublikowano
  • Autor
Super wnetrze:wink:

Dzieki, chociaż zastanawiam się nad zmianą okleiny dekorów na ciemniejszy, może czarny, bo położenie tego nie do końca mi wyszło.. jak sie cieplej bedzie robić to pewnie i wiecej bedzie człowiek chciał robić :naughty:

Opublikowano

Będziesz rezał bose? :kox:

Opublikowano
  • Autor
Będziesz rezał bose? :kox:

Bedzie lepiej niż bose ;)

Sent from kiełbasa

Opublikowano

fotele świetne :slina: a właściwie boczki drzwi :slina::shock3:

Opublikowano
fotele świetne :slina: a właściwie boczki drzwi :slina::shock3:

Fotele i boczki malina ale ciekawe jak z utrzymaniem w czystości takiej tapicerki :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
fotele świetne :slina: a właściwie boczki drzwi :slina::shock3:

Fotele i boczki malina ale ciekawe jak z utrzymaniem w czystości takiej tapicerki :kwasny:

Jest ok, nie brudzi sie tak jak mogłoby sie wydawać, czyszczone raz na 3 miesiące szarym mydłem i mleczkiem do skory. Regularnie co jakies 2 tyg przetarta mikrofibra z mleczkiem. Na wiosnę mam dostać od znajomego dobry zestaw z lanoliną do czyszczenia skór, który ponoć rewelacyjnie konserwuje i chroni przed brudem ;) zobaczymy

Sent from kiełbasa

Opublikowano

Nie ma to jak skórzana tapicerka w aucie :slina:

Życzę udanego modzenia...

Opublikowano
  • Autor

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie_2.jpg

zdj_cie_3.jpg

zdj_cie_4.jpg

Zdj. w lepszej jakości, Taptalk jakoś dziwnie pozmieniał rozmiar...

Opublikowano

ładna jest :wink: kolego jak wygląda temat przyciemnienia szybek? ile płaciłeś, gdzie i jak długo to trwa? :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
ładna jest :wink: kolego jak wygląda temat przyciemnienia szybek? ile płaciłeś, gdzie i jak długo to trwa? :wink:

600zl wszystkie, jakies 5-6h

Sent from kiełbasa

---------- Post dopisany 23-02-2014 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 07:15 ----------

Nareszcie znalazłem chwile na zamontowanie ledów :banan:

Świeci jaśniutko :naughty:

DSC_0541.jpg

DSC_0543.jpg

DSC_0544.jpg

DSC_0545.jpg

DSC_0546.jpg

Opublikowano

z jasną skórą robi robotę :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie wjechały nowe buty na lato :kox: Auto nie do końca czyste ale dziś pogoda nie sprzyjała cały dzień.

Felgi Ronal Flat Five 18" 8,5j

Opony Falken 225/40/18

Kolor Grafit w słońcu mieniący się w złoto-brązowy:jerk:

DSC_0706_hdr.jpg

DSC_0726_hdr.jpg

DSC_0729_hdr.jpg

DSC_0730_hdr.jpg

DSC_0732_hdr.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.