Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obniżenie -60


Garet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieją wogóle sprężyny obniżające 4cylindrówkę w quattro -60mm?

Czy na taka sprężynę podejdzie amor 1be czy trzeba szukać jakiegos innego krótkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz całość położyć na -60?zrób lepiej tył -40 a przód -60,będzie lepiej wyglądało,przód znajdziesz bez problemu nie wiem jak sprawa ma się z tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można na samych springach tylko, że jak dojdą do wymiany 4 amory bo seryjne szybko polecą to już chyba lepiej wrzucić gwint i dostosować np do dojazdu do domu, wjazdu do garażu, na zlot max obniżyć a na zimę szybko podnieść a nie znów wszystko przekładać (no chyba, że u Ciebie drogowców zima nie zaskakuje i zawsze piknie odśnieżone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanie czy po kazdym obrocie gwintem trzeba robic geometrie czy coś w tym stylu? I czy na gwincie skręconym podobnie jak -60 na sprężynach jest tak samo twardo czy juz mega twardo, pytam bo mieszkam w miescie które jest obecnie rozkopane przez kanalarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geometria sie zmienia, ale zakres regulacji 20-30mm bardzo nie zmienia tego, inaczej jak z serii schodzisz o te 6-8cm, to wypadało by zmienic, ja u siebie jak sprawdzałem geometrie miedzy zimowym a letnim setupem (różnica 2,5cm) to nie wymagało ustawiania zbierznosci, takze jak zglebisz auto ustawiasz sobie zbierznosć i jeżdzisz

a co do sprężyn w przypadku Q to jest masakra, takze szukaj i tego i tego co trafisz to bierz, bo tu nie ma wyboru jak w FWD:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cena za kompletny gwint to tez rewelka hehe przynajmniej 1500 za quattro, po polifta podejdzie kazdy gwint na przód? a na tył szukać do quattro i to do poliftowego czy wszystko jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint do przodu to teraz na forum stoi kw za 500 wiec mega tanio jak za kw, tylko znaleźć jakiegos tatechnix(bo najtanszy) na tył ale nowego i spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku miałem ta-technix na tył na sprzedaż, na ebay były same amortyzatory gwintowane SS do Q swego czasu, ale nie polecam SS na tył jest miękki i po roku nadaje sie do regeneracji(na początku było ok) chciaż oddajac do regneracji mówisz żeby utwardzili amorki i powinno być lepiej, twarszą spręzyne z jakiegos sportowego zawiasu tylko wyrwać... teraz KW do siebie zakładam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wiekszosc sprzedaje kolega jawor z forum, uznany za nieuczciwego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...