Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Kontrolka plynu w spryskiwaczu


mark0425

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwie , zeby moja furka nie miala kontrolki poziomu plynu w spryskiwaczu.Mam ja od niedawna, wczesniej byl Passat i troche to dziwne zeby czegos takiego nie bylo w aucie wyzszej klasy.Jesli tak to gdzie to moge sprawdzic :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz licznika z pelnym fisem to nie masz czujnika poziomu plynu.Audi tez potrafi skapic podobnie jak VW i kaze sobie doplacac za takie glupoty :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki .Musze przyznac , ze jestem w lekkim szoku.Taka fura i oszczedzaja na takiej pier**le , ale jeszcze raz dziekuje .Lubie jak wszystko dziala , a juz moje malenstwo mnie zaniepokoilo. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie audi, tylko ten co kupował poskąpił....

auta grupy vag chyba są najbardziej konfigurowalne na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie audi, tylko ten co kupował poskąpił....

auta grupy vag chyba są najbardziej konfigurowalne na rynku.

co z tego ze sa najbardziej konfigurowalne skoro za kazdy pakiet trzeba doplacac :wallbash:

np pakiet"schowek"-to jakies nieporozumienie zeby nie bylo standardowo tego w kazdym a4.Czy to jakis luksus ze kaza sobie za to placic?Rozumiem pakiet"oswietlenie"-nie jest to do niczego potrzebne a jedynie ladnie wyglada.Schowkow w aucie mam malo bo kupujacego nie bylo stac na wykupienie tego luksusowego pakietu wiec wszystko mi sie wala po aucie a zeby bylo smieszniiej to pod fotelami mam dwie wielkie dziury zamiast szuflad z plastiku :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz licznika z pelnym fisem to nie masz czujnika poziomu plynu.Audi tez potrafi skapic podobnie jak VW i kaze sobie doplacac za takie glupoty :wallbash:

Ale to troche dziwne :mysli:.. Bo ja naprzykład nie mam pełnego fisa, a mimo to wskazuje mi poziom oleju, wody, rezerwy benzyny, klocków, płynu hamulcowego, a poziomu płynu do spryskiwaczy nie :confused4:.. Może coś jest nie tak z czujnikem od spryskiwaczy?.. Fakt, faktem, widze że u mnie był zmieniany zbiorniczek. Może nie od tego modelu? :mysli:.. Bo na etce, wychodz z mojego rocznika ze powinien być :kox:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz Kolego zdrutowany lub wyłączony czujnik. Podobno sygnał braku płynu do spryskiwaczy można wyłączyć VAG- iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz licznika z pelnym fisem to nie masz czujnika poziomu plynu.Audi tez potrafi skapic podobnie jak VW i kaze sobie doplacac za takie glupoty :wallbash:

Ale to troche dziwne :mysli:.. Bo ja naprzykład nie mam pełnego fisa, a mimo to wskazuje mi poziom oleju, wody, rezerwy benzyny, klocków, płynu hamulcowego, a poziomu płynu do spryskiwaczy nie :confused4:.. Może coś jest nie tak z czujnikem od spryskiwaczy?.. Fakt, faktem, widze że u mnie był zmieniany zbiorniczek. Może nie od tego modelu? :mysli:.. Bo na etce, wychodz z mojego rocznika ze powinien być :kox:..

ale przeciez watek jest nt b6, samochody im dalej od premiery tym sa lepiej wyposazone, wymusza to konkurencja innych producentow.

Moze masz Kolego zdrutowany lub wyłączony czujnik. Podobno sygnał braku płynu do spryskiwaczy można wyłączyć VAG- iem.

nie, jezeli nie ma pelnego FIS-a nie ma sensu doszukiwac sie spiskow. zgadzam sie ze VAG sępi na wyposazeniu, dla mnie jest niewyobrazalne zeby w aucie tej klasy mogly wystepowac w podstawowym wyposazeniu korbki w tylych drzwiach, :kwasny:

mozna niewielkimi kosztami FIS uzupelnic do pelnej funkcjonalnosci - poszukaj i poczytaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...