Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh a powiem ci ze jak chodzisz gdzies w usa po forum to nikt nie ma obrysow :D

Opublikowano

Fotele miazga :) Usa w lampie nie pomalowanej na czarno mi sie nie widzi , ale każdy robi jak mu sie podoba ;) Pozdro

Opublikowano
  • Autor
Fotele miazga :) Usa w lampie nie pomalowanej na czarno mi sie nie widzi , ale każdy robi jak mu sie podoba ;) Pozdro

Nie chciałem malować całych lamp na czarno z tego względu że wszystko ciemne by się zlewało ze sobą i była by klapa , a tak jest nieco inaczej

Fotele zwykłe takie tam :wink4:

Byłem ostatnio w Ostrowi więc może gdzieś tam je wypatrzyłeś na żywo :decayed:

Aktualne foty z dziś :

Wymiana rozrządu , paska od klimy , tarcz i klocków

vja5.jpg

hktb.jpg

Opublikowano

musti czy to ty tam grzebiesz przy aucie czy tylko z aparatem stales?:decayed:

Opublikowano

z tymi lampami to dobrze bo tak jak mowisz ciemnie auto i ciemnie lampy to dla mnie nie jest ladnie

Opublikowano
  • Autor
musti czy to ty tam grzebiesz przy aucie czy tylko z aparatem stales?:decayed:

Tomeczku wymieniałem to tamto a przy okazji coś tam cyknąłem :wink4:

Opublikowano

to tak jak ja:grin:

Opublikowano
  • Autor
z tymi lampami to dobrze bo tak jak mowisz ciemnie auto i ciemnie lampy to dla mnie nie jest ladnie

Każdy ma swoje gusta , ale u mnie w bixie jest ramka w czerni a reszta w serii czyli chrom do tego US jakoś tam się z tym komponuje ważne że mi się podoba a gdy zerkam na audi z boku to jest jeszcze większy banan na twarzy jak Rs'y bixy i reszta fajnie wygląda w tle

Opublikowano

a masz przetwornice ds2 i palniki do tego >

Opublikowano
  • Autor
a masz przetwornice ds2 i palniki do tego >

lampy mam świecące palniki d2s i przetwornice też tyle że mam chinole wrzucone , przepalą się to wrzucę ori

Opublikowano

Powiedz mi jak niebiescy podchodzą do tego bo widzę ze spryskiwaczy nie masz i na jako ci świeca

Opublikowano
  • Autor
Powiedz mi jak niebiescy podchodzą do tego bo widzę ze spryskiwaczy nie masz i na jako ci świeca

Akurat z niebieskimi nie mam problemu , a to inna kwestia .

Mam 4300K tak więc światło jest typowo białe.

Zastanawiam się czym prysnąć ramkę grilla :mysli:

Opublikowano

Jeśli nie masz garażu to najlepsza będzie czarna folia, jeśli masz garaż to kilka warstw czarnej farby w spray-u załatwi sprawę na długo.

Opublikowano

chyba, że dipem zrobisz :wink: u Włodka pewnie widziałeś, moim zdaniem super wygląda :naughty:

Opublikowano

Zastanawiam się czym prysnąć ramkę grilla :mysli:

tylko i wyłącznie folią, farba nawet w pierdylionie warstw i tak schodzi :decayed:

Opublikowano

Zastanawiam się czym prysnąć ramkę grilla :mysli:

tylko i wyłącznie folią, farba nawet w pierdylionie warstw i tak schodzi :decayed:

a nieprawda bo ja mam pomalowana na czarno + warstwa bezbarwna i Nic nie schodzi

Opublikowano

stary ramek to ja przerobiłem parenascie , oklejona trzyma sie 2 lata :)

Opublikowano

ja mam pomalowana i mam juz rok i jest jak nowa :D

Opublikowano
ja mam pomalowana i mam juz rok i jest jak nowa :D

to chyba robisz kilometrów tyle co Gracjan esą :decayed:

Opublikowano

Zreszta na c**j sie babrać z farba jak tu wszystko ładnie czysto , 15min , dziekuje , dobranoc :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.