Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to ten samochód musti dostał gratis do felg i foteli , a dwa chciał ese ode mnie ale brakowało mu 18k pln :grin:

BTW autko teraz na eresach i bixach z taka delikatna gleba na zywca wyglada naprawde ładnie (az sam sie sobie dziwie ze to pisze :kox: )

taa teraz to wiesz że za darmo nic nie ma ani gratisów , nawet w ryj za free nie leją już :grin:

nie chciałeś sprzedać jak kasa była uparta bestia :good:

ja się pytam jakie bixy jakie eresy jak widać jakie lamperie są i felgi :polew:

zdjęcie wnętrza

xklk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytulnie :thumbup1: kto Ci prał tapicerkę? Namiary proszę :decayed:

Cris od Was :polew::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ten samochód musti dostał gratis do felg i foteli , a dwa chciał ese ode mnie ale brakowało mu 18k pln :grin:

BTW autko teraz na eresach i bixach z taka delikatna gleba na zywca wyglada naprawde ładnie (az sam sie sobie dziwie ze to pisze :kox: )

taa teraz to wiesz że za darmo nic nie ma ani gratisów , nawet w ryj za free nie leją już :grin:

nie chciałeś sprzedać jak kasa była uparta bestia :good:

ja się pytam jakie bixy jakie eresy jak widać jakie lamperie są i felgi :polew:

zdjęcie wnętrza

http://imageshack.us/a/img21/9894/xklk.jpg

W ryja dostaniesz za te folijki na lampach :naughty::naughty::naughty:

fajna kiera , wysyłaj Ragusowi do obszycia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ten samochód musti dostał gratis do felg i foteli , a dwa chciał ese ode mnie ale brakowało mu 18k pln :grin:

BTW autko teraz na eresach i bixach z taka delikatna gleba na zywca wyglada naprawde ładnie (az sam sie sobie dziwie ze to pisze :kox: )

taa teraz to wiesz że za darmo nic nie ma ani gratisów , nawet w ryj za free nie leją już :grin:

nie chciałeś sprzedać jak kasa była uparta bestia :good:

ja się pytam jakie bixy jakie eresy jak widać jakie lamperie są i felgi :polew:

zdjęcie wnętrza

http://imageshack.us/a/img21/9894/xklk.jpg

W ryja dostaniesz za te folijki na lampach :naughty::naughty::naughty:

fajna kiera , wysyłaj Ragusowi do obszycia :grin:

coś bym Ci powiedział odnośnie folii której nie ma ale się powstrzymam no chyba że do mnie zadzwonisz to Ci powiem :grin:

dziś wysłałem do Raggi kierownicę i krzesło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cris od Was :polew::grin:

Widać fachową rękę :naughty:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

coś bym Ci powiedział odnośnie folii której nie ma ale się powstrzymam no chyba że do mnie zadzwonisz to Ci powiem :grin:

:cicho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dalsza relacja i fotorelacja coś tam wstawię i się pochwalę choć na prawdę nie ma czym :decayed:

już chyba jest "jutro" :whistling:

I dla czego nie szukałeś zagramanicą? przecież wiadomo co się do PL ściąga :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dalsza relacja i fotorelacja coś tam wstawię i się pochwalę choć na prawdę nie ma czym :decayed:

już chyba jest "jutro" :whistling:

I dla czego nie szukałeś zagramanicą? przecież wiadomo co się do PL ściąga :facepalm:

Auto sam sobie sprowadziłem do PL także mam pewniaka :wink4:

Jak obiecałem tak jest . Lecimy dalej z tematem

Mianowicie zabrałem się za polerkę końcówek wydechu , efekt może będzie widoczny gdzieś dalej na fotkach bo nie mam fotki po polerce :kwasny:

4ifg.jpg

Dalej przyszedł pomysł na pryśnięcie wszystkich zacisków na krwisty kolor :decayed:

a05w.jpg

Gdy zaciski sobie ładnie wysychały przyszła wena i pora na rzeźbę nie z boku i tyłu a z przodu :audi: konkretnie przygotowania pod bixy :naughty:

4kzq.jpg

uwur.jpg

Na następny dzień przyszły już bixy i był dzień przelutowywań kostek oraz drobnych poprawek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski będą ładne.. przez 2 miesiące :decayed:

Wypolerowany wydech o wiele lepiej się prezenici pomimo, że to tylko takie wąskie rułki :grin:

Zazdraszczam bixa, może kiedyś .. :whistling:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

i gdzie te nowe felgi????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporałem się z bixami , zabrałem się za wnętrze odkurzyłem troszkę wyprałem nasmarowałem preparatami takie zwykłe fotele samochodowe :decayed:

Dla tych którzy wyczekują tak tych fotek :

Przód

4w32.jpg

id2e.jpg

Tył

ds7e.jpg

lp79.jpg

Recarosy RS4 w pełnej elektryce , podgrzewane dupki :kox:

Jeśli lampy świecą w środku jest na czym siedzieć to przydało by się żeby auto miało koła i jeździło więc wpadły felgi

Boom - ORI RSy 225/40/18"

jz12.jpg

j9zy.jpg

Ciąg dalszy nastąpi niebawem . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się chcesz bawić - nie ma S bo będzie RS :jerk: to kiedy swap i wymiana ćwiartek :decayed:

Koło :thumbup1: a co z zawiasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: kurde ale idzie z modzeniem :slina: do battalionu go :kox::kox::banan::banan:

coś czuję gruby projekt będzie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: kurde ale idzie z modzeniem :slina: do battalionu go :kox::kox::banan::banan:

coś czuję gruby projekt będzie :jerk:

Przeciez pisałem ,ze był w reichu po fotele i koła a gratis dostał B5 :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...