Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no kur.na Musti aż mi się tel zawiesił :doh::polew:

Jest ruch w interesie widzę to najważniejsze. Pij herbatę i się kuruj. Jak bedziesz 100% zdrowy przyjade z zimnym termosem i coś się wyreza :decayed:

Ps ale paści :dancing:

Opublikowano

Takie koła były do sprzedania a ja nie wiedział :shock3::doh::decayed:

Opublikowano

Fajnie się świeci, ale weź ją trochę bliżej ziemi połóż:kox:

Opublikowano
Fajnie się świeci, ale weź ją trochę bliżej ziemi połóż:kox:

+1

I zostaw te kolo :D ladnie pasuje do calosci

Opublikowano
  • Autor
Fajnie się świeci, ale weź ją trochę bliżej ziemi połóż:kox:

Wujas ja ledwo od siebie z podwórka wyjeżdżam mało tego musiałem wyciąć kawałek tego progu co brama do niego dobija bo nie mogłem z podwórka wyjechać :grin:

Lato idzie to się świeci troszkę :decayed: Niebawem kolejne fotostory

Nie spać , zwiedzać i komentować :naughty:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Takie koła były do sprzedania a ja nie wiedział :shock3::doh::decayed:

W każdej chwili mogą być Twoje :grin:

Opublikowano

Ale ja juz kupił :kwasny: . Teraz gwint na dniach :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ale ja juz kupił :kwasny: . Teraz gwint na dniach :decayed:

sprzedawaj swoje i bierz moje za tydzień akurat będę :wink:

Opublikowano
Ale ja juz kupił :kwasny: . Teraz gwint na dniach :decayed:

sprzedawaj swoje i bierz moje za tydzień akurat będę :wink:

PW :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeżam trochę temat bo mały zastój się zrobił nie było dosłownie kiedy co ogarnąć

Wpadłem na pomysł i prysnąłem lekko przednie lampy i obecnie wyglądają tak :)

bucyqum4.jpg

uxvyolbc.jpg

e239nvgt.jpg

Do tego wpadły dzienne w miejsce długich (dzięki Przemciotoruń) :good:

Idąc dalej napotkałem taką oto paczkę u siebie :jerk:

nr7cndtd.jpg

Wpadł czorny sufit od Rss :decayed:

W planach jest jeszcze póki co :

Przedni grill S4

Gładki przedni zderzak

Może inna felga na kolejny sezon

Niebawem wrzucę kilka fotek z OEM+

Jeśli ktoś ma foty mojego strucla to niech śmiało je tu wrzuca :wink4:

Opublikowano

byle do przodu :wink:

Opublikowano

Zapisuje sie na fele na przyszly sezon :decayed:

Lampki ladnie wyszly :kox:

wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...

Opublikowano
  • Autor

Zapisuje sie na fele na przyszly sezon :decayed:

Lampki ladnie wyszly :kox:

wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...

si :) no problem :wink4:

Opublikowano

Widzialem fote z oema , to lampy z przodu wygladaja mega . :thumbup1:


Jak mozesz napisz na pw ile czarny sufit wyszedl cb :D

Opublikowano
  • Autor

Widzialem fote z oema , to lampy z przodu wygladaja mega . :thumbup1:

Jak mozesz napisz na pw ile czarny sufit wyszedl cb :D

Trafiony okazyjnie gość chciał 150zł a ja dałem 120 i butelkę ognistej wody :decayed:

Opublikowano

Jeśli szukasz grila od s4 to zalega mi już 3mc a nie chce mi się go wystawiać haha. Jak coś wal na pw

Opublikowano

jak dzienne swieca na zoltym odblyslniku? i czym je robiles?

Opublikowano
  • Autor

jak dzienne swieca na zoltym odblyslniku? i czym je robiles?

W dzień świecą na biało pod wieczór barwa zmienia się na żółto

Malowałem farbami modelarskimi lampy od środka

Opublikowano

masz foto jak swieca? i podrzuc linka do takiej farby jak mozesz :hi:

Opublikowano
  • Autor

masz foto jak swieca? i podrzuc linka do takiej farby jak mozesz :hi:

cyknę foto najwyżej bo nie mam i podam Ci nazwę farb

Opublikowano

ryją mi banie te złote odbłyśniki :kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.