Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w przerwie między drobnymi usterkami, wymianach oleju i niedługo rozrządu powoli zbieram graty

3n7l.th.jpg

Od kuzyna odkupiłem praktycznie nowy zestaw :

2x Viair 450

zawory 1/2 na oś

butla 15

bezprzewodowe sterowanie

manometry viair

wszystko będzie na skręcanych złączkach, węże tekalan, a w większości w stalowych oplotach. Jeszcze jest opcja zrobienia poduszek Airlift o ile wejdą w nadkole.

tiej.th.jpg

trochę się różni ten tunel od mojego seryjnego ale da radę to złożyć.

do końca listopada będzie leżeć sucz :D

Opublikowano

Wszystko się zmieści we wnęce na koło zapasowe ?

Opublikowano
  • Autor

ciężko będzie :D

Opublikowano

Tam jest AKU i raczej ciezko bedzie cokolwiek wcisnąc :decayed:

Czekam na ciag wydarzeń :wink:

Opublikowano
  • Autor

kompresory, zawory tam na pewno wejdą bo jeszcze jest miejsce :) butla ciężka sprawa ale może zmienię butlę na węższą albo będzie w bagażniku niestety, diesel na gaz :naughty:

Opublikowano

A od czego jest ten tunel? Wyglada na model b8?

Jak nie masz zapasu, to wywal tą pionową śrubę do przykręcania koła i wywal wszystkie graty.

Jak byś zmodyfikował podłogę to nawet jest opcja na duża płaska skrzynie na suba :)

Opublikowano

Będzie ogień fura dosłownie

Opublikowano

Ja mialem wszystko upchane zamiast kola tylko butla mala i waska idealnie wchodzi. Jak sprawa z tylnim okuciem wypada???

Opublikowano
  • Autor

zawiozę auto do Cześka na pomiary, chcę mieć wszystko na igłę, więc od razu Tobie poprawi jak już moje ogarnie :)

Łukasz wsadzałeś w koło dookoła aku tak ? ile litrów butla ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hamowanie na przód 4 tłoki od RS3 370mm

yr4a.jpg

r3w3.jpg

jutro auto jedzie w końcu na pasowanie okuć. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor
małe rozwiercanko będzie ?

nie wiem o jakie rozwiercanko chodzi ale mam nadzieję, że dużej rzeźby nie będzie :D po zimie dopiero to zamontuję także niech Bóg dopomoże :D

Opublikowano

jest i ten ulep tutaj :)

Powodzenia w rezaniu bede bacznie obserwowal temat

Opublikowano
  • Autor
Z tego co wiem to chyba nie jest P&P :decayed:

Popytaj StaszekVT :wink:

a kto mówił że p&p :wink: na pewno z osadzeniem tarczy będzie myk :kwasny:, ale sam zacisk powinien podpasować dobrze. Pisałem do Staszka ale zero odzewu, a jednak mi się wydawało przeglądając jego temat że ma od eski trochę mniejszy a nie od RS, albo się mylę ... zobaczę jak odbiorę auto, bo strasznie mnie to trapi :D

Rafał, Ty akurat masz info z pierwszej ręki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

też kiedyś już do niego pisałem o te heble i cicho :kwasny: ale dzięki będę próbował się dopytać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.