Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

obadajcie polo Wojtsena

Raceism Zobacz wątek - VW Polo V5

Fiu,fiu:shock3: To się zapowiada:jerk:

Do Vossenow to pewnie i hebel odpowiedni wjedzie?...

będzie będzie :) już nawet mam coś klepniętego i leży do odbioru :D

trwają mozolne prace nad korektą lakieru przed powłoką kwarcową ( musi być korekta rys w 90% ) w auto-spa zgorzelec

2j8v.jpg

kty2.jpg

qn43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest wyjątkowa. I te czarne dodatki, SUPER.

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Miałeś przyciemnione szybki ? Jeśli tak to jaką folią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mega mi się podoba w zestawieniu z czarnymi dodatkami :thumbup1: a po krekcie i z powłoką będzie jeszcze lepiej wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest wyjątkowa. I te czarne dodatki, SUPER.

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Miałeś przyciemnione szybki ? Jeśli tak to jaką folią ?

no własnie miałem, nie jestem zwolennikiem przyciemniania szyb, ale na razie zostaje folia, po zimie zobaczę czy dalej mnie będzie raziło.

auto już w powłoce kwarcowej, zdjęcia nie odzwierciedlają lustra. Teraz czekam na kuriera z zawieszeniem i lecimy z koksem.

cqtz.jpg

oszt.jpg

ou2q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trwają mozolne prace nad korektą lakieru przed powłoką kwarcową ( musi być korekta rys w 90% ) w auto-spa zgorzelec

Ile trwa ten cały zabieg(od mycia począwszy, na powłoce skończywszy), i opinie o zakładzie?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekta tak dużego auta trwa ok 5 dni ( nie może być w ogóle rys i holo ) po odtłuszczeniu kwarc nakłada się wacikiem. Razem ze schnięciem - ok 5h. Robert już mi korygował moje czarne Polo które jak magnes przyciągało holo od mikrofibry i się rysowało nawet wiatrem. Po kwarcu nie muszę się o nic bać, zero rys na lakierze a jak już jest rysa to na kwarcu, którą się wypełnia sealantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jednak golas i do tego czerwony

mam znajomego u mnie w irl zapodam Ci fotki na zachete :-P

oj duzo pracy cie czeka ale zima dluga

mam nadzieje ze pojawie sie w przyszlym zesonie to strzelimy pare fotek razem

a z kiera szkoda ze sie tak pospieszyles bo ja swoja chce opchnac i cos innego wsadzic

a tutaj freddie:kox:

579307_530016380389005_1000502316_n.jpg

983606_530188130379436_1982468398_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe znam auto, już mi Rafał pokazywał :P czemu dużo pracy mnie czeka ? polo robiłem 4 lata, więc tu też mi się nie spieszy, z nikim się nie ścigam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polówkę robię osobnym tokiem, też przejdzie metamorfozę do wiosny ;)

w międzyczasie doszedł gwint AP od chłopaków z BestPerformance, mega dobra firma polecam jeśli ktoś chce coś z wyższej półki i na już :)

AP świetnie się sprawdzi na poduszkach, będzie komfortowo i bez dziadostwa

61hw.jpg

multi wsadziłem dzisiaj, podpięta i zaadoptowana, i jeszcze bajerek musiałem :naughty:

fbe.gif

teraz dalej zbieram graty do pneumatyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi prosze :decayed: tydzień od przedstawienia auta i ile sie już dzieje :decayed: czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy

mówisz że ap jest spoko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już dzisiaj zawiozłem do Bełchatowa zawieszenie do zakucia w poduszki, w międzyczasie rozprowadzę sobie instalacje w aucie :D AP porównywalny z K&W (prawie) przy takich gabarytach świetnie sprężysty i komfortowy. Opcja APX to już w ogóle wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz w naszej stolicy energetyki działasz u Czesława :decayed:

czaje sie na B8, pewnie jakoś wtedy miałbym chęci do działania i AP pewnie zakupie :decayed:

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 00:34 ----------

Dzieje sie coś w temacie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary wszyscy robią u czesia więc termin okuć mam na listopad :D za tydzień kuzyn przywozi aira i kładziemy przewody i elektrykę. Heble też czekają do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby było na następny sezon :decayed:

właśnie słyszałem że ma pełne ręce roboty, nawet ostatnio widziałem u niego tą A6 w szarym plastidipie z zoltymi felgami

kiedyś moją furke też będzie musiał zaopatrzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie,

kupiłem tunel środkowy z podłokietnikiem bo tam montuję manometry i przyciski, czy wszystko wchodzi p&p do wrsjii bez podłokietnika ? jak się demontuje tunel żeby nic nie uszkodzić.

kolejne pytanie bo słuchałem grania B&O i na prawdę robi robotę, czy da radę sobie pozmieniać samemu cały komplet czy lepiej oddać specjalistom bo na pewno trzeba programować 2g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie,

kupiłem tunel środkowy z podłokietnikiem bo tam montuję manometry i przyciski, czy wszystko wchodzi p&p do wrsjii bez podłokietnika ? jak się demontuje tunel żeby nic nie uszkodzić.

kolejne pytanie bo słuchałem grania B&O i na prawdę robi robotę, czy da radę sobie pozmieniać samemu cały komplet czy lepiej oddać specjalistom bo na pewno trzeba programować 2g.

Poradzisz sobie sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...